Bitcoin Balinası Kripto Stratejisini Paylaşıyor 

0

Flood olarak bilinen uzun süreli kripto trader’ı, dijital varlık portföyünü yeniden düzenlediğini açıkladı. Bitcoin ile ilgilenmeye çok uzun süre önce başladığını belirten Flood kriptoyla ilgili genel anlaşının karar verme esnekliğine sahip olmak olduğunu belirtiyor.

Bu, geleneksel finansta göreceğiniz birçok şeye kıyasla oldukça çılgın bir getiriye sahipti, bu yüzden ilgimi çekti ve sonra gerçek trading gibi şeylerle daha çok ilgilenmeye başladım.”

Flood, yakın tarihli bir tweet’te Bitcoin (BTC) ticaretinden elde ettiği kazançları önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’a aktardığını belirtti.

Flood ayrıca, kripto türevleri ticaret platformu FTX’in (FTT) yerel token’ından küçük miktarlarda satın aldığını da ekliyor. Trader’a göre, son birkaç hafta içinde 29 dolar ile 37 dolar arasında dalgalanan FTT Bitcoin ile fiyat açısından yüksek oranda bağlantılı. Trader bunun dışında, bir kripto borsasının hizmet token’ına sahip olmanın getirdiği daha düşük işlem ücretlerinden de faydalanacak.

Burada az miktarda FTT Satın aldım. Çok uzun zamandır 33 dolar aralığında birikmiş durumda. Yukarı yönde BTC ile güçlü bir bağlantısı var. Ayrıca düşük ücretlere gerçekten ihtiyacım vardı, teşekkürler.”

Trader’ın aldığı 3.210 FTT token’ı 94.490 doların üzerinde bir değere sahip.

Kendisi için kripto trading ile ilgili en heyecan verici olan şeyin kendi portföyünü oluşturmak olduğunu söyleyen Flood, piyasaya maddi ve manevi olarak uyum sağlamanın önemini vurguluyor:

Oynaklığa uyum sağlamak ve paranızı alıp satarken duygusal dalgalanmalar ile başa çıkabilmek kesinlikle çok önemli (…) Önce bütün coin borsaları ile oynamaya başladım ve daha sonra sadece BTC’de uzun bir yatırıma sahip olmanın çok daha kârlı olduğuna odaklandım ve bu da çok iyi sonuç verdi.”

Yakın tarihli bir FTX Podcast’ınde konuşan Bitcoin balinası, kripto endüstrisinin son beş yılda temeller açısından büyük ölçüde büyüdüğünden de bahsetti.

“Piyasa artık meşrulaştırılmış gibi görünüyor. Demek istediğim, gerçekten daha profesyonel ve sofistike bir pazara dönüşüyor ve bu, şu anda sağlanan ürünlere ve mevcut pazar yapısına yansıyor…

Sadece birkaç yıl önce Bitcoin, ticaret yapmak için çok tuhaf bir varlıktı ve şu anda sahip olduğumuza kıyasla çok likit değildi…

Gerçekten tüm bu OTC (kripto varlıklarının doğrudan iki taraf arasında ticareti) kanalları gibi şeyler yoktu, en azından küçük ölçekli ticaret için. Türev uzayın ne kadar büyüdüğünü izlemek kesinlikle şaşırtıcıydı.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın