Aralık 26, 2019

Bitcoin Analiz

Yaklaşık bir aydır, lider kripto para birimi dar bir bantta işlem görüyor, bazen hafifçe aşağı iniyor ve sonra geri dönüyor. 7,100 Dolar ve 7,400 Dolar arasında işlem görmeye devam ediyor.

7.800 dolarlık alana yönelik herhangi bir fiyat artışının olmamasına rağmen, birçok twitter fenomeni uzun vadeli yükseliş trendinin devam ettiğine inanıyor.

Önemli bir kripto para platformu olan BitMEX’in araştırma ekibi, BTC’nin fiyatı hakkında bulanık bir tahmin veriyor. 2020’de Bitcoin’in 2.000 Dolar’dan daha az düşmeyeceğine inanıyor. Ayrıca ekip, fiyatın 15.000 doların altında kalacağını da söylüyor.

Bunu yanısıra, BTC’nin hash gücünün yükseldiğini de görüyoruz ve bu istatistik, dünyanın önde gelen kripto para birimine olan talebin henüz yavaşlamadığını doğruladı.

Daha da önemlisi, Bitcoin madenciliğinin yine de karlı olabileceğini göstermektedir. Genel hash gücü yükselişe geçtiğinde, Bitcoin çok iyi bir yerde olacak gibi görünüyor.

Ayrıca, Bitcoin Yarılanmasının 2020’nin ortalarında yürürlüğe gireceği de unutulmamalıdır.
Blok ödülünde bir azalma, Bitcoin madencileri için felaket olabilir. BTC fiyatı buna göre yükselmeye başlamadığı sürece madenci gelirleri %50 azalabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?