Kasım 21, 2019

Bitcoin Analisti Woo’dan Yeni Yarılanma Hakkında Açıklama!

Kripto para piyasasında çoğu yatırımcı 2020 yılının Mayıs ayında gerçekleşecek olan Bitcoin blok ödülü yarılanmasına odaklanmışken kripto para analisti ve istatistikçi olan Willy Woo‘dan şaşırtıcı bir yorum geldi.

Woo, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, fiyatta bundan sonra daha fazla oynaklık beklediğini belirterek  “Tek söyleyebileceğim kısa vadede fiyatların düşeceği. Ayrıca fiyatın geçmişteki blok ödülü yarılanmalarındaki hakaretleri tekrar etmesini beklemeyin.” ifadelerini kullandı.

Bitcoin’de blok ödülü yarılanması, şimdiye kadar iki kez gerçekleşti.

Bu gerçekleşmelerden ilki 2012’de, ikincisi ise 2016 yılında oldu. Bu iki yarılanmaya takiben fiyatlarda büyük bir sıçrama görülmüştü. Woo, bu iki yarılanmayı göstererek o dönem yarılanmanın ardından görülen fiyat yükselişlerinin bu kez gerçekleşmeyeceğini tahmin ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.