Bitcoin Analisti Tarih Tekerrür Ediyor Dedi ve Heyecanlandıran Tahmini Paylaştı!


Credible Crypto takma adıyla tanınan kripto analisti, Bitcoin fiyatının bu yılın başındaki ralliyi tekrar etme eğiliminde olduğuna inanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BTC bu yıl 25.000 dolarlık düşük seviyelerden 31.850 dolarlık zirve seviyesine yükseldi.

Trader’a göre Bitcoin, yaklaşık üç ay önce olduğu gibi son rallisinin ardından muhtemelen konsolide oluyor.

Credible Crypto’nun tahmini BTC’nin geçen haftaki güçlü performansının ardından geldi. Analiste göre, Bitcoin önceki hafta bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret edebilecek teknik bir formasyon olan boğa yutan bir mum gösterdi.

bitcoin yorum

Kripto stratejisti ayrıca haftalık boğa yutan mumun önemini de vurguluyor. Credible Crypto, BTC boğalarının önemli bir destek seviyesini savunmayı başarmasının ardından mumun daha fazla ağırlığa sahip olduğunu söylüyor.

Yutan boğa mumu kendi başına o kadar da etkileyici değil. Ona bağlam içinde baktığınızda ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz.

Yani, haftalık dört kırmızı mumdan sonra, 24.800 dolardaki yükseliş piyasası yapısını kırmayı başaramadık, genel olarak yatay hareket ettik ve şimdi potansiyel bir tersine dönüş sinyali vermek için haftalık bir yutan yükselişimiz var.

Tüm bunları bir araya getirdiğinizde, bu basit bir boğa yutan mumdan çok daha fazlasıdır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?