Şubat 24, 2023

Bitcoin Analisti Korkutucu Senaryoyu Paylaştı: Bu Seviyelere Hazır Olun!


Kripto para alanında deneyimli bir trader ve analist olan SmartContracter, Bitcoin fiyatının yatırımcılara büyük acılar çektirebileceğini öngörüyor.

Analist, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında birçok insanın piyasalardan çok sert bir şekilde etkileneceğine inandığı bir durum senaryosu paylaştı. Bu tahminin üzerinden altı ay geçmesinin ardından yeniden görüşlerini paylaşan analist, öngörüsünün gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti.

Altı ay sonra tekrar ediyorum. Bu Bitcoin maksimum acı senaryosu bence son derece olası görünüyor.

Aşağıdaki ilk grafik, SmartContracter‘ın Ağustos tahmininin detaylarını göstermekte ve diğer grafikte ise detayları yer almaktadır.

Smartcontracter’ın tahminlerinin geri kalanı gerçekleşirse, Bitcoin şimdi Haziran ayı başlarında 18.000 dolar bölgesine geri çekilirken boğalara acı çektirme yolunda ilerliyor.

Bu noktada, BTC fiyatının bir kez daha tersine dönerek ayıları tuzağa düşüreceğine ve uzun vadeli bir ralliye yol açacağına inanıyor.

Fiyat, günlük olarak 24.553 dolardan başlarken, haber hazırlanırken 23.958 dolara sıçramadan önce 29.658 dolara kadar geriledi. Bu da son 24 saatin oldukça hareketli geçmesine neden oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?