Bitcoin 400 Bin Dolar Olabilir!

0

20 Bin Doları Unutun, Bitcoin 400 Bin Dolara Ulaşabilir.

Bitcoin şu an için 9,119 dolar değerinde ve piyasa hala bir başka önemli dalgalanmayı beklediğinden, pek çok analiz ve fiyat tahminleri oluşturulmaya devam ediyor. Bazı insanlar açık bir şekilde fiyatın düşeceğinden emin olsada geniş bir kitle önemli ölçüde yükseliş beklemektedir.

Yakın geçmişte uzmanlar, kurumsal yatırımcılar da dahil olmak üzere Bitcoin artışına önemli ölçüde katkıda bulunan bazı faktörleri ve fırsatı kaçırma korkusunu tartıştılar. Bununla birlikte, bir başka analist, bir sonraki dalgalanmanın fiyatların doğal sebeplere dayanarak eşi görülmemiş yüksekliğe ulaşacağını belirtti.

400 Bin Dolar Olabilir Mi ?

Son zamanlarda bazı Bitcoin pazar tahminleriyle ilgili bir parça yayınlayan Bloomberg yazarı Aaron Brown, fiyatların 60.000 dolar’a kadar yükselebileceğini ve geri çekilmeden önce 400.000 dolar’a ulaşabileceğini söyledi. Brown, bunun fırsat kaçırma korkusu nedeniyle değilde küresel finansal piyasadaki olası ve doğal olayların bir sonucu olarak gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor.

Brown’a göre, pazar şu anda 2013 ve 2017’deki olduğundan çok daha büyük. Bu zamanlarda perakende yatırımcıların Bitcoin’in artışının arkasındaki itici güç olduğu belirtildi.

Brown ayrıca, düzenlemelere ilişkin olarak, işlerin eskisinden biraz daha az kafa karıştırıcı olduğunu ve bunun başlıca geleneksel piyasa oyuncularından kripto para girişinin bir nedeni olabileceğinin altını çiziyor. Bu oyuncuların bazıları JPMorgan Chase, Goldman Sachs ve Facebook’tur.

Ancak Brown, şu anda her şey çok iyi görünsede kaza ihtimalinin tamamen ortadan kaldırılamayacağı konusunda uyarıyor. Her şeye rağmen, piyasa belirli bir öngörülebilirlik konfor seviyesinin olması için yeterince gelişmiştir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın