Haziran 16, 2019

Bitcoin 400 Bin Dolar Olabilir!


20 Bin Doları Unutun, Bitcoin 400 Bin Dolara Ulaşabilir.

Bitcoin şu an için 9,119 dolar değerinde ve piyasa hala bir başka önemli dalgalanmayı beklediğinden, pek çok analiz ve fiyat tahminleri oluşturulmaya devam ediyor. Bazı insanlar açık bir şekilde fiyatın düşeceğinden emin olsada geniş bir kitle önemli ölçüde yükseliş beklemektedir.

Yakın geçmişte uzmanlar, kurumsal yatırımcılar da dahil olmak üzere Bitcoin artışına önemli ölçüde katkıda bulunan bazı faktörleri ve fırsatı kaçırma korkusunu tartıştılar. Bununla birlikte, bir başka analist, bir sonraki dalgalanmanın fiyatların doğal sebeplere dayanarak eşi görülmemiş yüksekliğe ulaşacağını belirtti.

400 Bin Dolar Olabilir Mi ?

Son zamanlarda bazı Bitcoin pazar tahminleriyle ilgili bir parça yayınlayan Bloomberg yazarı Aaron Brown, fiyatların 60.000 dolar’a kadar yükselebileceğini ve geri çekilmeden önce 400.000 dolar’a ulaşabileceğini söyledi. Brown, bunun fırsat kaçırma korkusu nedeniyle değilde küresel finansal piyasadaki olası ve doğal olayların bir sonucu olarak gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor.

Brown’a göre, pazar şu anda 2013 ve 2017’deki olduğundan çok daha büyük. Bu zamanlarda perakende yatırımcıların Bitcoin’in artışının arkasındaki itici güç olduğu belirtildi.

Brown ayrıca, düzenlemelere ilişkin olarak, işlerin eskisinden biraz daha az kafa karıştırıcı olduğunu ve bunun başlıca geleneksel piyasa oyuncularından kripto para girişinin bir nedeni olabileceğinin altını çiziyor. Bu oyuncuların bazıları JPMorgan Chase, Goldman Sachs ve Facebook’tur.

Ancak Brown, şu anda her şey çok iyi görünsede kaza ihtimalinin tamamen ortadan kaldırılamayacağı konusunda uyarıyor. Her şeye rağmen, piyasa belirli bir öngörülebilirlik konfor seviyesinin olması için yeterince gelişmiştir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?