Ocak 26, 2023

Bitcoin 30.000 Dolara Diyen Analist Tarih Verdi!

Popüler analist Kaleo, Bitcoin fiyatının mevcut kazancını çift haneli olacak şekilde arttırabileceğine dile getirdi.

Kaleo, Bitcoin’in Kasım sonunda başlayan düşüş trendini kırmasıyla birlikte 30.000 dolarlık seviyelerin mümkün olduğu görüşünde.

Analist, dört saatlik saatlik grafikte Bitcoin’in öngörülen seviyelerinden 30.000 dolara yükselebileceğini öne sürüyor. Analiste göre 30.000 dolar civarında yer alan dirençler de hızlıca kırılabilir. Bu direncin kırılması ve yükseliş hareketi Şubat ayında tamamlanma ihtimali taşıyor.

Kaleo analist

Haber hazırlanırken Bitcoin 22.900 dolar civarında işlem görüyordu.

Bitcoin Ethereum’u Geçecek!

Kaleo’ya göre, Bitcoin 30.000 dolar fiyat seviyesini hedeflerken Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans gösterecek konumda yer alıyor.

ETH/BTC çiftini de inceleyen Kaleo, geçtiğimiz yılın ortasında kaydedilen 0,0510 BTC seviyesinin tekrar görüleceği görüşünde.

“ETH/BTC yüksek zaman dilimi desteğine dokunmasının ardından sıçradı. BTC 30.000 dolara doğru hızlı bir hareket başlattığında bu durumun devam edeceğini düşünmüyorum.”

Bitcoin fiyat tahmini

Ethereum, yazı yazıldığı sırada 0,0684 BTC (1.614 dolar) civarında işlem görüyor.

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti ayrıca, Bitcoin hakimiyet seviyesi yukarı doğru çıktıkça altcoinlerden de daha iyi performans göstereceğini belirtti.

“En sevdiğiniz altcoinler ABD doları olarak yavaşça yükseliyor. Ancak BTC karşısında değer kaybediyorlar ve bu eğilimin yavaşlayacağına dair hiçbir işaret henüz yok.”

Güncel fiyat hareketini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?