Bitcoin 24 Bin Dolar İle Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

Bitcoin, Cumartesi öğleden sonra 24 bin dolar’ı kesti ve önde gelen kripto para biriminin devam eden rallisi yeni bir rekor kırdı.

Kripto para devinin fiyatı, son günlerde %5.49 artışla 23.978.86 dolar’a gerilemeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24.122.67 dolar’a yükseldi.

En son fiyat artışıyla birlikte, Bitcoin’in yılbaşından bugüne kazanç yüzdesi %225’in üzerine çıktı.

Sosyal medya, ana akım izleyiciler Bitcoin’in sürekli rallisine artan ilgiyi öne sürdükçe, Bitcoin ile ilgili konuşmalar aydınlanıyor. Bitcoin ile ilgili tweetler, Coindesk’in önceki raporlarına göre Perşembe günü üç yılın en yüksek seviyelerine yaklaştı.

Yatırım şirketi Jefferies’in küresel öz sermaye stratejisi başkanı Christopher Wood’un altına karşı Bitcoin’e odaklandığı bildiriliyor. Wood, altın pozisyonunu %50’den %45’e düşürmeye ve %5 Bitcoin tutmaya hazırlanıyor.

Kaynak: Coindesk

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.