Bitcoin, 2021’den Önce 30 Bin Dolar’a Çıkacak Mı? Şok Edici Gerçek

Bitcoin’in 2017 yılındaki durumu konuşulduğu gibi gelecek yıl da 2020’deki hali konuşulacak. Bu yıl şimdiye kadarki en büyük yıl oldu. Kripto para devi 3.800 dolar’dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28 bin dolar’a yükseldi.

Peki, Bitcoin 30.000 dolar olacak ve tüm muhalifleri şaşırtacak mı?

Bitcoin Fiyat Tahmini – Çok Olası Bir Senaryo

20 bin ABD doları yılın en büyük olayı olduğu için bu yıl kimse Bitcoin’in 30.000 dolar’lık fiyat hedeflemesini mümkün görmüyordu. Bitcoin fiyatı, 10.000 dolar’ı kırmaya başardığında, eğilim konsolidasyonunu kırdı ve yükseliş yolculuğuna başladı.

Daha sonra, 20.000 dolar değeri kırıldığında, tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya devam ederken görünürde de gerçek bir direnç olmadan fiyat oldukça yükseldi. Şu anda, fiyat sadece 2 haftada 9.200 doları artışla 2 haftalık çılgın bir yükseliş gösterdi.

Kripto para devi’nin 30.000 dolar’ı görmesi için, bu haftanın başlarında sahip olduğu ivmenin yarısına ihtiyacı olacak. Sadece 2 bin dolar kaldı ve bu da BTC’nin fiyatı için çok kolay bir hedeftir.

Kayıp Alanlarına Dikkat!

Bitcoin bu kadar fiyat artışı gösterse de, riskleri yönetmek ve olası geri çekilmelere dikkat çekmek çok önemlidir. Bu durumda, 22.500 dolar ve 20.000 dolar seviyeleri konsolidasyon görülen güçlü geri çekilme alanlarını temsil ediyor.

Kaynak: cryptoticker

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.