Aralık 25, 2020

Bitcoin, 2020’de 25 Bin Dolara Ulaşacak Mı?


Bitcoin, Noel’de 25.000 dolar’ı kırmaya hazır görünüyor. Dünyanın en büyük kripto para biriminin bir fiyat keşfinde olduğu göz önüne alındığında, 2017’nin 20 bin dolar’lık zirvesini kırdıktan sonraki hali akla geliyor.

Haftaya kırmızı bir notla başlayan kripto para devi, 22 bin dolar’a düştü ancak, yeni bir zirveye ulaştığından beri BTC’nin gördüğü bu küçük geri çekmeler çok kısa bir süre içinde tersine döndü.

Bu hafta, BTC’nin 18.000 dolar’dan geçen hafta sonu 24.300 dolar’lık en yüksek seviyesine çıktığı geçen hafta ile tezat oluşturdu.

Tüccar ve ekonomist Alex Kruger, şöyle konuştu:

“Kripto piyasası, vadeli işlem bazında değerlendirilebilen ve açık faiz eğri boyunca yükselen 20k kopuşundan bu yana aşırı derecede yükseldi ve tüccarlar yeniden fiyatlandıkça ima edilen oynaklık arttı. yüksek kaldıraç, daha zayıf ellere dönüşür ve fiyatı büyük düzeltmelere karşı savunmasız hale getirir. Bu yüzden 20K’dan beri bu kadar büyük iki yönlü fiyat hareketleri görüyoruz.”

Güçlü Birikim

Bugün Noel’i kutlamak için Bitcoin, birden fazla seviyeyi test etmeye çalışıyor. Dün ki 26500 dolar’lık kısa izinden sonra, %5.5’lik bir artış ve 1.000 dolar’dan fazla yeşil mum ile zirveye ulaştı. Ancak, hacmin şu anda yaklaşık 4.14 milyar dolar ile düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: bitcoinexchangeguide

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?