Bitcoin 11,000 Doları Geçebilecek Bir Hareket Gerçekleştirebilir!

Özetle bu haberde şunlardan bahsedeceğiz:

  • Bitcoin’in fiyatı son bir gün içerisinde inanılmaz seviyede dalgalanıyor. Bitcoin 10,500 dolarlık işlem görürken 50 dolarlık bir işlem aralığı oluşturuyor.
  • Bu durum her iki yönde de hızlı bir düşüş ya da yükselişin kolayca belli olacağını gösterirken bir sonraki trendin neresi olacağı belirsiz.
  • Kripto para biriminin düşüş haberleri karşısında istikrarı olumlu sonuçlandı.
  • Bir tüccar, Bitcoin’in mevcut fiyat hareketlerinin, 11,000 doları geçmeden büyük bir hamle yapmayacağına inandığını dile getirdi.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası; geçtiğimiz birkaç gün boyunca her iki tarafında dalgalanma yaşadığı bir yatay ticaret durumuna yakalandı.

Bu durum, BTC’nin aylardır gördüğü en sıkı konsolidasyon kanallarından birini ortaya çıkardı. İstatistiklere bakılırsa bir sonraki hareket oldukça büyük olacak.

Bir tüccar; devam eden dalgalı ticaretin finansmanının daha çok negatif bölgeye girebileceğini söyledi.

Bitcoin’in şu anki fiyatı 10.540 dolar olarak işlem görmekte. Kısacası son birkaç gündür işlem gördüğü rakamda olmaktadır.

Başkan Trump’ın Covid-19 virüsüne yakalandığı haberlerinin arkasından, BTC bu haftaların başında 10,400 dolara düştüğü haberini aldık. Konsolidasyon kanalı daralmaya devam ediyor.

Son 24 saat içerisinde; Bitcoin 10,500 dolar ile 10,580 dolar arasında işlem gördü. İlerleyen zamanlarda ise bu aralık daralma göstermeye devam etti.

Analist: Bu Durumlar BTC’nin Finansmanını Düşürüyor Gibi Görünüyor

Gelecek günlerde Bitcoin’in nereye gideceği hakkında konuşulurken; bir analist olumlu bir işaret olduğunu dile getirdi.

Ayrıca; BitMEX’in yasal sorunlarının bir kombinasyonundan ortaya çıkan endişenin, Başkan’ın sağlığı konusundaki belirsiz sonuçların ve düşük yatırımcı fon oranlarının oranı daha da düşürmeye sebep olacağını söyledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.