Ocak 26, 2023

Birleşmiş Milletlerin Seçimi Bu Altcoin Oldu!

VeChain (VET), gerçek dünyada blok zinciri tabanlı sürdürülebilirliğin merkezinde kalmak için elinden geleni yapıyor. Projenin çatı vaktı 25 Ocak’ta Birleşmiş Millet tarafından belirlenen 17 sürdürülebilir kalkına hedefine ulaşmak için kullanılacağını doğruladı.

Bu duyuruya ek olarak paylaşılan blog yazısı VeChain Vakfı’nın “sürdürülebilirliğe” yaptığı vurguyu içermekte. Vakıf, blockhain ve dijital ekosistemlerin toplum üzerindeki olumlu etkilerine dikkat çekti. Bunun nedeni, veri için yeni kullanım alanları yaratması ve herkes için olumlu sosyal sonuçları teşvik etmesidir.

Birleşmiş Milletler tarafından oluşturulan Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, çevrenin korunmasıyla ilgili çok çeşitli konuları içermektedir. Bunlar arasında yoksulluk ve açlığın yanı sıra sağlık, eğitim, temiz su ve sanitasyon, temiz enerji, insana yakışır istihdam ve ekonomik kalkınma, sürdürülebilir şehirler ve sorumlu tüketicilik gibi konular yer almaktadır.

VeChain Vakfı, blockchainiyle kritik sürdürülebilirlik sorunlarını çözmek için uğraştığının altını çiziyor. Etik kaynak kullanımı, sağlık hizmetleri ve ekonomik güçlendirme, ağın tedarik zinciri ekosistemi girişimleri tarafından mümkün kılınan blok zinciri teknolojisinden faydalanabilecek alanlardan sadece birkaçı olarak tanıtılmıştı.

Kaynak : FinBold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?