Birkaç Hafta İçerisinde Yüzde 2.278 Artan Altcoin Hangisi?

0
364
  • Piyasaya yeni atılan merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i inanılmaz bir performans gösterdi. Ethereum tabanlı SynLev (SYN) adındaki Altcoin, birkaç hafta içerisinde yüzde 2.278 seviyesinde artış göstererek tüm yatırımcıların ilgisini topladı.

Ethereum Zeminli SynLev (SYN) İsmindeki Altcoin Yüzde 2.278 Arttı!

SynLev (SYN), Ethereum (ETH) Blockchain zeminli bir DeFi varlığı olmaktadır. Bunun dışındaki verileri öğrenmek için Chainlink (LINK) oracle’larına güvenir. Merkezi olmayan finans altcoin’i SynLev kullanıcılarına short veya long Ethereum, kaldıraçlı emtialar ve endeksler içinde bulunmak üzere başka varlıkları da içeren merkezi olmayan bir platform oluşturmak istediğini dile getirdi.

SynLev, borç veya fon tekrar eşitlenmesini beklemeden kaldıraç sunar. Bu durum yerine, DeFi varlığı zıt varlığın başarımı, likidite sağlayıcıları ve kullanıcıların kaldıraç ile birlikte ticarete atılmalarını sağlamak adına tokenlerı ortaya koymak için gereken Ethereum gibi üçlü etmenlere dayanır. Aynı zamanda kullanıcılar, diğer kripto borsalarının koyduğu müşteri (KYC) protokollerinden haberdar olmadan SynLev’de işlem gerçekleştirebilirler.

Santiago Santos, Altcoin İçin “Etkileyici Fakat Yavaşlama Belirtisi Yok” Dedi!

CoinGecko, SynLev ismindeki altcoini 3 Kasım tarihinde 0,037 dolardan 27 Kasım tarihinde en yüksek seviyeye ulaşan 0,88 dolar oranına yükseldiğini dile getiriyor. Ortaya konulan rakamlar, kripto parada dört haftadan daha az bir zaman zarfı içerisinde %2,278’lik bir artışı gösteriyor

Blockchain yatırım şirketi olan ParaFi Capital’in hissedarı olan Santiago Santos, SynLev’in fiyat ve hacim patlamasını yorulmadı. Santiago Santos konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“24 saatlik hacimde etkileyici gözüküyor ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. DeFi üzerinde sermaye akışlarının ve döngünün hızı inanılmaz. DeFi gibi sıfıra yakın bir sürtünme sisteminde sermaye, en verimli pazara giden yolu çabuk bir şekilde bulur.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın