Birkaç Hafta İçerisinde Yüzde 2.278 Artan Altcoin Hangisi?

  • Piyasaya yeni atılan merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i inanılmaz bir performans gösterdi. Ethereum tabanlı SynLev (SYN) adındaki Altcoin, birkaç hafta içerisinde yüzde 2.278 seviyesinde artış göstererek tüm yatırımcıların ilgisini topladı.

Ethereum Zeminli SynLev (SYN) İsmindeki Altcoin Yüzde 2.278 Arttı!

SynLev (SYN), Ethereum (ETH) Blockchain zeminli bir DeFi varlığı olmaktadır. Bunun dışındaki verileri öğrenmek için Chainlink (LINK) oracle’larına güvenir. Merkezi olmayan finans altcoin’i SynLev kullanıcılarına short veya long Ethereum, kaldıraçlı emtialar ve endeksler içinde bulunmak üzere başka varlıkları da içeren merkezi olmayan bir platform oluşturmak istediğini dile getirdi.

SynLev, borç veya fon tekrar eşitlenmesini beklemeden kaldıraç sunar. Bu durum yerine, DeFi varlığı zıt varlığın başarımı, likidite sağlayıcıları ve kullanıcıların kaldıraç ile birlikte ticarete atılmalarını sağlamak adına tokenlerı ortaya koymak için gereken Ethereum gibi üçlü etmenlere dayanır. Aynı zamanda kullanıcılar, diğer kripto borsalarının koyduğu müşteri (KYC) protokollerinden haberdar olmadan SynLev’de işlem gerçekleştirebilirler.

Santiago Santos, Altcoin İçin “Etkileyici Fakat Yavaşlama Belirtisi Yok” Dedi!

CoinGecko, SynLev ismindeki altcoini 3 Kasım tarihinde 0,037 dolardan 27 Kasım tarihinde en yüksek seviyeye ulaşan 0,88 dolar oranına yükseldiğini dile getiriyor. Ortaya konulan rakamlar, kripto parada dört haftadan daha az bir zaman zarfı içerisinde %2,278’lik bir artışı gösteriyor

Blockchain yatırım şirketi olan ParaFi Capital’in hissedarı olan Santiago Santos, SynLev’in fiyat ve hacim patlamasını yorulmadı. Santiago Santos konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“24 saatlik hacimde etkileyici gözüküyor ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. DeFi üzerinde sermaye akışlarının ve döngünün hızı inanılmaz. DeFi gibi sıfıra yakın bir sürtünme sisteminde sermaye, en verimli pazara giden yolu çabuk bir şekilde bulur.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.