Birkaç Faktör Popüler Altcoin’i Ay’a Gönderecek!

0
Birkaç Faktör Popüler Altcoin'i Ay'a Gönderecek!

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, son zamanlarda ağ performansı sorunları nedeniyle engellerle karşılaşan bir katman-1 blok zinciri protokolünü yakından inceliyor. Analist birkaç faktörün Ethereum rakibini Ay’a göndereceğini iddia ediyor.

Yeni bir videoda, kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen trader 1.2 milyon abonesine, Solana’nın (SOL) 2022’ye zorlu başlangıcından sonra toparlanmaya başlayacağını ve önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

Arnold, her şeyden önce aşırı yüklenen ağ sorununu çözmelerinin gerekeceğini belirtiyor.

“Kısacası, platformun tüm başarılarına rağmen, geçen yılki en büyük sorunları, ağın aşırı kullanımından kaynaklanan performans sorunları oldu.

Bunu uzun zamandır düşünüyorlar ve önümüzdeki dört ila beş hafta içinde bu sorun çözülecek.”

Solana Labs kurucu ortağı Anatoly Yakovenko da tasfiye robotlarının Solana ağını spam mesajlarla doldurmaya başlamasının ardından alınan sonuçlar konusunda kullanıcıları bilgilendirmek için Twitter’dan paylaşımda bulundu.

 

“Bu mesajlar, ağın kopyaları işlemesinde bir kusur olduğunu ortaya çıkardı.” [Yinelenen kopyaların ortadan kaldırılması] iletilerinin tekilleştirilmesinden sorumlu kod, imza doğrulamasından sonra geldi ve paket başına işlenmesi 100 us’a kadar sürdü. Bu, [sürüm] 1.8.14’te düzeltildi.

O zamandan beri, ağ çok daha iyi performans gösteriyor, ancak tasfiyeci spam’den kaynaklı hala bir miktar starvation var.

Mühendisler, hisse ağırlığına göre QoS [hizmet kalitesi] ile 1.9’da akış kontrolünü sunmayı planlıyor, ancak şimdi bu özelliği 1.8’de uygulamak en büyük öncelik.

Göndericileri derecelendirmek için QUIC kullanacak olan uygulamanın önümüzdeki 4-5 hafta içinde kullanıma sunulması bekleniyor.”

Teknoloji blogger’ı Jane Manchun Wong da bir dizi sızdırılmış görüntüde, 132.000 takipçisine, non-fungible yoken (NFT) pazarı OpenSea’nın platformuna Solana NFT’lerini eklemeyi planladığını açıkladı.

Veri toplayıcı CryptoSlam’e göre Solana, NFT alanında şimdiden önemli bir etki yarattı ve ilk olarak Kasım ayında ilk 5 NFT blok zinciri sıralamasına giren platform şimdi ise Ethereum’un arkasında ikinci sırada yer alıyor.

Altcoin Daily sunucusu ayrıca, Rally Social Token’ın (RLY) arkasındaki start-up stüdyosu SuperLayer’ın, RLY destekli tüketici ürünlerini barındırmak için Solana ağını kullanacağını belirtiyor.

“Bu Solana için harika bir haber. Sosyal tokenler için hala benimsenmenin ilk aşamalarındayız, bunun için oldukça erkenciyiz. ”

Solana gün içinde yaklaşık yüzde 10 düştü ve yazım sırasında 90,50 dolardan işlem görüyor. 2022’de 173.62 dolardan yüzde 48’in üzerinde düşen SOL, düşüş trendini sürdürmeye devam ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın