Birçok Kez Bildi: Analist Altcoin Tahminini Paylaştı!

0
Birçok Kez Bildi: Analist Altcoin Tahminini Paylaştı!

Bitcoin‘in 2018 yılında yaşadığı ayı piyasasının sonunu başarılı bir şekilde tahmin eden kripto stratejisti, Ethereum‘daki mevcut düşüş eğiliminin ne zaman bitebileceğine ilişkin tahminlerini paylaştı. İşte stratejistin tahminleri.

Smart Contracter takma adıyla tanınan stratejist, 210.000’den fazla takipçili Twitter hesabında Ethereum’un bir yükseliş eğilimine geçmeden önceki son aşamalardan birisinde olabileceğine ilişkin bir tahmin paylaştı.

Smart Contracter, Ethereum’un 2.000 doların üzerindeki hedefine doğru yükselmeden önce gelecek aya kadar yaklaşık 1.200 dolara düşmesini bekliyor.

“Temmuz ayındaki yükselişi düzelttikten sonra artık bu düşüş eğiliminin son aşamasına gelmiş olacağız diye düşünüyorum. Ağustos ayının zirvesinden bu yana adım adım işliyor, uzun vadeli alımlar yapmadan öncede %10 veya daha fazla düşüş görebiliriz.”

Smart Contracter Ethereum

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Smart Contracter, sektörde, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan teknik bir analist yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin en sıkı takipçilerinden birisi olarak da tanınıyor.

Analistin grafiğine göre, Ethereum, yeni bir yükseliş için zemin hazırlayacağına inandığı bir C dalgasının ortasında yer alıyor.

Ethereum, geçtiğimiz ay 1.600 dolar civarında işlem görürken Smart Contracter, bir sonraki ralli için yerel bir dip oluşturmadan önce ETH’nin bu ay 1.800 dolar (B dalgası) civarında daha düşük bir yüksek baskı yapacağı tahminini paylaşmıştı.

Şimdiye kadar, Ethereum analistin senaryosunu takip ediyor gibi görünüyor.

“Görünüşe göre daha büyük ABC, ETH’de beş dalga yükselişini düzeltiyor. Bu, şimdilik bir A dalgası gibi görünüyor ve yakında daha düşük bir seviyeye ulaşacak bir sıçrama bekleniyor.

Bence, oraya vardığımızda yapının doğru görünmesi şartıyla, 1300 dolar hala alım için bakılacak bir seviye.”

Ethereum grafik

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın