Şubat 29, 2024

Bir Haftada %104 Fırlayan Meme Coin’de Yükseliş Devam Edecek: Analist!

Bitcoin fiyatındaki yükselişle birlikte kripto para piyasalarında heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Yatırımcılar, popüler analistlerin öngörüleriyle geleceğe dair umutlarını perçinliyor. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz analistlerden biri, Solana (SOL) ekosistemi içerisindeki bir meme coin’in büyük bir çıkışa hazırlandığına inanıyor.

The Flow Horse takma adıyla tanınan bu analist, dogwifhat’ın (WIF) 0,42 dolarlık önemli bir direnç seviyesini aşarak desteğe dönüşebileceğini belirtiyor. Bu durumun, kripto paranın büyük bir yükseliş trendine girmesini tetikleyebileceğini iddia ediyor. Analistin değerlendirmesine göre, WIF şu anda oldukça belirgin bir şekilde bu potansiyeli yansıtıyor.

Analiste göre, piyasada genellikle belirgin kurulumlar görülebilir ancak bu kadar açık ve net olanları bulmak nadirdir. Ancak WIF’in mevcut durumu, büyük bir yükseliş trendinin habercisi olarak öne çıkıyor. Analist, bu temelin, kripto para dünyasında önemli bir hareketlenmeye işaret ettiğini vurguluyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere WIF geçen haftaya kıyasla %104 yükseldi ve basın zamanında 0.67 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analist sadece meme coin WIF’i takip etmiyor. Analistin radarındaki bir diğer altcoin Optimism (OP). The Flow Horse başka bir sosyal medya kullanıcısının OP-ARB oranı (OP/ARB) grafiğinden alıntı yaptı ve OP’nin ARB’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğini ima etti.

Analist ayrıca projenin planlanan token kilit açma işlemleri nedeniyle ARB için düşüş bekliyor. Kilit açma işlemleri genellikle düşüş yönlü olarak algılanır çünkü yeni bir satılabilir arz yaratırlar.

Kripto para piyasaları, sürekli olarak değişen ve dalgalı bir yapıya sahip olsa da, analistlerin öngörüleri yatırımcılara yol gösterebiliyor. Ancak yatırım yapmadan önce, kişisel araştırma yapmak ve riskleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Unutulmamalıdır ki, başta meme coin piyasası olmak üzere kripto para piyasaları her zaman belirsizliklerle doludur ve ani fiyat değişimleri yaşayabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?