Ocak 23, 2023

Bir Ayda %46 Fırladı: 2023 Bu Meme Coin’in Yılı Mı Olacak?


Shiba Inu, 1 Ocak 2023’te 0.00000805 dolar seviyesinde (beş ‘sıfırla’) işlem görüyordu, ancak bu ay fiyatı kademeli olarak yükseldi. SHIB, 18 Ocak’ta aylık en yüksek seviyesi olan 0.00001270 dolara ulaştıktan sonra bir “sıfırı” sildi ve ardından fiyatta geri çekilme yaşandı. Meme coin, 2023’ün başından bu yana %43 arttı ve son 30 işlem gününde %46.1 oranında değer kazandı.

Fiyat artışı, SHIB topluluğunda yeni bir coşku duygusu yarattı. Bu yıl piyasaya sürülebilecek bir dizi güncellemeyle birlikte 2023’ün meme coin yılı olabileceğine dair umutlar yüksek.

2023 Shiba Inu Yılı Mı Olacak?

Shiba Inu 2023’te piyasaya sürülmesi beklenen ve fiyatı sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek bir dizi güncellemeye sahip. Beklenen gelişmeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Shibarium Public Beta TestNet ve Shibarium layer-2 ağı
  • SHIB: The Metaverse
  • ShibaSwap 2.0
  • ShibaNet Treat token
  • SHI stablecoin

Gelişmeler umut verici görünse de 2023’te bu gelişmelerin hepsinin yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor. Her gelişmenin ilerlemesi zaman alıyor ve lansmandaki gecikme fiyata olumsuz yansıyor. Ayrıca, 2023’teki %43’lük fiyat artışı, yaklaşmakta olan Shibarium Public Beta TestNet lansmanına bağlanabilir. Ekip çıkışı onaylamasaydı, meme coin 23 gün içinde %42 artış göstermeyebilirdi.

Bu nedenle, yaklaşan gelişmeler SHIB’in önümüzdeki aylardaki performansında büyük rol oynuyor. Sonuç olarak, ekip tüm ürünlerini arka arkaya hızla piyasaya sürerse 2023 Shiba Inu’nun yılı olabilir. Öte yandan lansmandaki bir gecikme, kripto para biriminin Ocak ayında elde ettiği tüm karları silerek aşağı kaymasına neden olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : watcher.guru

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?