Eylül 25, 2019

Binance’ten Türk Kripto Para Şirketi İle Önemli Ortaklık!

Hacim verilerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Türk girişimciler tarafından oluşturulan Londra merkezli kripto para şirketi Koinal ile ortaklık kurarak yeni bir itibari para kanalı daha platformuna ekledi.

Borsa tarafından yapılan bildiriye göre kullanıcılar, Koinal ile yapılan bu iş birliğinin sayesinde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve XRP’yi banka transferlerinin yanı sıra hem MasterCard debit hem de Visa kartlarıyla alabilecekler.

Binance’in kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao, bu yapılan anlaşmanın kripto parayı daha da yaygınlaştırmayı hedeflediğini dile getirdi. Binance, daha önce Koinal’a benzer şekilde itibari para kanalları için Paxos, Simplex ve TrustToken’la ortaklık gerçekteştirmişti.

Koinal ile yapılacak işlemlerde yüzde 2.5 komisyon uygulanacak. Bu oran, Simplex ve diğer benzeri hizmetlere göre baya rekabetçi. Ortalama işlem süresi ise 5-20 dakika olarak belirtilmekte.

 

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?