Şubat 22, 2023

Binance’ten Gelen Sürpriz Listeleme Duyurusu Bu Altcoin Fiyatını Uçurdu!

Gözlerden kaçmış bir altcoin, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’ten sürpriz bir destek almasının ardından kendisini yüzde 43’e varan parabolik bir rallinin ortasında buldu.

Binance 163. sıradaki kripto varlığını; platformun yatırımcılara değişken fiyat hareketleri yaşayabilecek kripto varlıkları sunduğu özel bir alan olan İnovasyon Bölgesi’nde (Innovation Zone) listeledi.

Listelemeden hemen sonra altcoin, 24 saatin en düşük seviyesi olan 1.23 dolardan %34’lük bir artışla 1.76 dolara yükseldi. İlk patlamanın ardından SYN, şu an için 1.55 dolar seviyesine gerilemiş durumda.

Synapse, kripto sahiplerinin varlıklarını Ethereum, Arbitrum, Avalanche, BNB Chain, Optimism, Polygon, Aurora, Boba Network, Canto ve daha fazlası dahil olmak üzere uzun bir blockchain listesine aktarmalarına olanak tanır. Yani Synapse’ye (SYN) dijital varlıkların blockchain’ler arasında güvenli ve verimli bir şekilde aktarılmasını sağlamak için tasarlanmış bir platformdur. SYN ise platformun yönetim token’ıdır. Projenin web sitesinde Synapse, hem kullanıcı deneyimini hem de uygulama geliştirme sürecini karmaşıklaştıran “birlikte çalışabilirlik engellerini” çözmeyi amaçlayan bir platform olduğunu iddia ediyor.

Synapse ayrıca, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu olacak ve geliştiricilerin kripto uygulamalarını birden çok chain’e dağıtmasına yardımcı olmak için tasarlanmış kendi chain’ini kuruyor. Synapse Chain’in bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şu anda bir test ağı aşamasında.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?