Mart 16, 2024

Binance’ten Solana Tabanlı Meme Coin’e Müjdeli Haber: Listeleyeceğini Duyurdu, Fiyat Adeta Fırladı!

Önde gelen kripto ticaret platformu Binance, yakın zamanda artan Solana merkezli meme coini BOOK OF MEME’i (BOME) listeleyeceğini duyurdu. Binance, bu adımı resmi web sitesi aracılığıyla bugün erken saatlerde duyurdu. Ek olarak BOME token’ının Binance Vadeli İşlemler Piyasasında işlem göreceğini bildirdi.

Özellikle, Binance, BOME token’ı için 12:30’a (UTC) kadar 50x’e kadar kaldıraçla USD marjlı sürekli bir sözleşme başlatacak. Bu hamlenin, Binance Vadeli İşlemler’de sunulan alım satım seçeneklerini genişletme ve kullanıcıların ticaret deneyimini geliştirme amacını taşıdığı vurgulandı.

Bu karar, BOME’un son roket lansmanı sırasında fiyatının son 24 saatte %170,95’in üzerinde arttığı bir döneme denk geldi. Bir haftalık süre içinde, BOME’un fiyatı %1,198.68 artarak 0.01183 dolar seviyesine yükseldi.

Özellikle, Binance’in BOMEUSDT sözleşmesi USDT ile uzlaşacak ve 0,000001’lik bir tik büyüklüğüne ve +%2,00 / -%2,00’lik sınırlandırılmış bir fonlama oranına sahip olacak. Fonlama ücreti ödemeleri her dört saatte bir gerçekleşecek. Ayrıca, 7/24 işlem yapılabilmesi ve yatırımcıların 50x’e kadar kaldıraç kullanabilmesi için çoklu varlık modunu desteklemesi dikkat çekiyor.

Borsa ayrıca, uygun USD marjlı vadeli işlem likidite sağlayıcılarına, BOMEUSDT Sürekli Sözleşmesindeki işlemler için %0,005 maker ücreti iadesi alabilecekleri bir fırsat sunacağını duyurdu. Bu fırsatın yaklaşık 14 ila 15 gün boyunca geçerli olacağı belirtildi.

Aynı zamanda, Binance, BOMEUSDT Sürekli Sözleşmesinin özelliklerini piyasa riski koşullarına göre ayarlayabileceğini belirtti. Bu ayarlamalar fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve/veya sürdürme teminatı gereksinimlerini içerebilir.

Özellikle, Binance kullanıcıları, BOMEUSDT Sürekli Sözleşmesi’ni geçerli saç kesimleriyle birden fazla teminat varlığı üzerinden alıp satabilirler. Örneğin, Çoklu Varlık Modu aktif olduğunda, kullanıcılar BOMEUSDT Sürekli Sözleşmesinde işlem yaparken BTC’yi marjin olarak kullanabilirler.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?