Ocak 18, 2024

Binance’ten Piyasa Değeri 500 Milyon Dolara Ulaşan Meme Coin’e Müjdeli Haber: Listelediğini Duyurdu!

Dev kripto borsası Binance, Solana blok zincirindeki en yeni meme coin Dogwifhat’ı (WIF) resmi olarak listelediğini duyurdu. Yapılan duyuruda, Dogwifhat token’ının alım satımının Binance vadeli işlemler piyasasında hemen başlayacağı ve yatırımcılara maksimum 50x kaldıraç seviyesi sunacağı açıklandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogwifhat 2023’ün sonlarında kripto piyasasına sunuldu. Token’ın potansiyelini fark eden kripto meraklıları, “wif hat” meme’ini hızla benimseyerek Dogwifhat’i gözlemlemeye başladı. Bloomberg gibi büyük medya kuruluşları bu trendin rüzgarına kapıldı ve bu meme coin’den esinlenen kripto para birimini çevreleyen çılgınlığı daha da körükledi.

Bybit ve BitMex’teki başarılı listelemelerin ardından, Binance‘e çok beklenen giriş Dogwifhat için çok önemli bir anı işaret ediyor. Haberin duyulmasıyla birlikte WIF’in fiyatı kısa süreli bir artış yaşayarak 0,532 dolara ulaştı. Bu bağlamda piyasa değerini etkileyici bir şekilde yarım milyar dolara çıkardı.

Bununla birlikte, Dogwifhat için yolculuk burada bitmemesi olası. Çünkü meme coin‘in hala açıklanmamış bir hedefi var. Bu hedef de Coinbase’de bir listeleme.

Binance’in listeleme haberi Dogwifhat’ın kripto alanında önemli bir güç olarak statüsünü yeniden teyit etti. Bu gelişme de meraklıların Coinbase’den gelecek potansiyel haberleri hevesle beklemelerine neden oldu. Meme coin’in yolculuğu şüphesiz yeni zirvelere ulaştı. Bu nedenle sürekli gelişen kripto para dünyasında önemli bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?