Eylül 8, 2023

Binance’ten Bu Altcoin’ler İçin Kötü Haber: Desteğini Sonlandıracağını Duyurdu!


Dünyanın en büyük kripto borsası Binance Cuma günü Sandbox NFT Staking Programını ay sonuna kadar sonlandıracağını duyurdu. Ayrıca kullanıcılar, Sandbox NFT Staking Programının sona ermesiyle birlikte Polygon ağında barındırılan LAND NFT’leri Binance NFT Marketplace üzerinde stake edemeyecek.

Binance Polygon Ağındaki NFT’leri Kaldırıyor

Kripto borsası, 8 Eylül’de yaptığı resmi bir duyuruda Sandbox NFT Staking Programını durdurma kararını açıkladı. Borsa, kararın Binance NFT Marketplace’teki ürün tekliflerini iyileştirme çabasının bir parçası olan kapsamlı bir değerlendirme ve değerlendirmeden sonra alındığını söyledi.

Kullanıcılar, 26 Eylül’den itibaren SAND ödülleri kazanmak için Polygon Ağı üzerinde barındırılan LAND NFT’leri stake edemeyecek. Borsa, tüm LAND NFT’leri otomatik olarak kaldıracak ve ay sonuna kadar kullanıcıların hesaplarına iade edecek.

Buna ek olarak borsa, 26 Eylül’den itibaren Polygon ağındaki NFT desteğini kaldıracak. Kullanıcılar Polygon ağındaki NFT’lerini 31 Aralık’a kadar Binance NFT Marketplace’ten çekmelidir. Aslında, Binance NFT Marketplace’te Polygon Ağından NFT satın alma, yatırma, teklif etme veya listeleme tamamen sona erecek.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, borsa Cardano ve Polygon spot, marjin ve sürekli ticaret çiftlerinin tarafından listeden çıkarılması ve kaldırılmasının SEC ve CFTC davalarından sonra arttırdı.

17 Ağustos’ta borsa, Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) daimi kontaklarını BUSD çiftlerinde listeden çıkardı. Ayrıca, borsa 1 Eylül’de Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve diğer 37 likidite havuzunu kaldırdı.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?