Aralık 4, 2023

Binance’ten Bu Altcoin’e Müjdeli Haber: Listelediğini Duyurdu, Fiyat Uçuşa Geçti!

Terra Classic ekosistem tokenı LUNC, son 24 saat içinde neredeyse %65’lik bir fiyat artışı yaşadı. LUNC, gün içi kazançlarının bir kısmından çoktan vazgeçmişti. Son 24 saatte yalnızca %26,54 artışla haber yazıldığı sırada 0,0002388 dolara yükseldi.

Token ayrıca son yedi günde %110 oranında artış gösterdi. En iyi kripto borsası Binance tarafından yeni bir listenin duyurulması, bu artışın katalizörü gibi görünüyor.

Resmi bir duyuruda Binance, LUNC/TRY spot işlem çiftinin alım satımını 5 Aralık günü saat 8:00’de (UTC) açacağını belirtti. Duyurunun ardından LUNC’un fiyatı kısa bir süre içinde 0,00019 dolardan 0,000279 dolara yükseldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LUNC’un piyasa değeri de önemli ölçüde tırmanarak 1,4 milyar dolara ulaştı. Şu anda piyasa değerine göre en büyük 43. kripto para birimi konumunda. LUNC’un 24 saatlik işlem hacmi de %152 artışla 1,23 milyar dolara ulaştı. Bu da trader’lar arasında güçlü bir ilgi ve faaliyet olduğunu gösterdi.

Altcoin Aralık ayının başından bu yana büyük bir yükselişte. Bu yükseliş günlük fiyat grafiklerinde altın bir kesişimin ortaya çıkmasıyla aynı zamana denk geliyor. LUNC, 3 Aralık’tan bu yana iki gün üst üste güçlü fiyat artışları kaydetti. Token ayrıca, Binance’in yaklaşık dört milyar LUNC tokenının yakıldığını duyurmasının ardından 1 Aralık’tan bu yana dördüncü kazanç gününe girmeye hazırlanıyor.

Binance 1 Aralık’ta, 31 Ekim – 29 Kasım tarihleri arasında LUNC spot ve marjin alım satım çiftlerindeki alım satım ücretlerini temsil eden 3.903.522.969,89 LUNC tokenı yaktı. Bu da toplam 362.617,17 USDT’ye denk geliyor.

Olumlu hava Terra ve Terra Classic ekosistemlerindeki diğer tokenlara da yayıldı. Terra (LUNA) ve Terra Classic USD (USTC) önceki 24 saat içinde büyük fiyat artışları gördü. Eski adı UST olan Terra Classic USD, Binance’in yeni bir USTC sürekli sözleşme listesi başlattığı geçen hafta %300’den fazla artış gösterdi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?