Eylül 1, 2023

Binance’ten 796 Milyon Token’lık Dev Yakım: Topluluk Heyecanlı!


Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, LUNC yakma mekanizmasının 13. aşamasında 796 milyon Terra Classic token yaktı. Borsa tarafından bugüne kadar yakılan token yaklaşık 37 milyara ulaşırken, topluluk tarafından yakılan toplam yakım 74 milyarı aştı.

Binance 796 Milyon LUNC Token Yaktı

Binance, bugün gerçekleştirdiği işlemde 796 milyon LUNC yakarak arzı azaltmaya çalışan topluluğa desteğinin 13. aşamasını tamamladı. Bu token’lar 31 Temmuz-30 Ağustos dönemini kapsamaktadır. Son yakımla birlikte Binance, LUNC spot ve marjin alım satım çiftlerindeki alım satım ücretlerinden toplamda yaklaşık 37 milyar Terra Classic token yakmış oldu.

Binance geçtiğimiz ay 1,41 milyar LUNC token yaktı. FUD, L1TF proje yöneticisi LuncBurnArmy ve geliştirici Fragwuerdig’in istifaları ve işlem hacimlerindeki düşüş nedeniyle yakma oranı önemli ölçüde azaldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere topluluk toplamda 74,22 milyar token yakmıştır. Doğrulayıcı DFLunc ve TerraCasino projesi, bu ay token’ların yakılmasına katkıda bulunan önemli unsurlar oldu. Ayrıca, topluluğun odağı LUNC’den USTC değerinin yeniden sağlanmasına kaydı.

Bazı topluluk üyeleri, Binance’in token yakımının ilk kez 1 milyarın altına düşmesine tepki gösterdi. Bununla birlikte, topluluğun çoğu üyesi yanmaya olumlu tepki verdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • CZ Binance

    CZ LUNC ve USTC minimal düzeyde yakarak topluluğu oyaladı büyük yakımlar için zaman kazandı ve dip fiyattan Lunc ve Ustc topladı yapay zeka verileri 97.5 milyar toplam Lunc bulunduğunu hesapladı! Lunc paydası 6.5 tirilyon gösterilerek Lunc satanlara gerçek fiyattan ödeme yapmak istenmiyor 6.5 kat düşük fiyat gösterilen Lunc herkes çıkınca düzelecek yazılıma göre Lunc 1 milyar adedete düşene kadar yanmaya devam eder buda 100.000 kat yükseleceğini gösterir

    Cevap Yazın