Ocak 16, 2020

Binance’te Yapılan Topluluk Oylamasının Kazanan Kripto Para Birimi Belli Oldu!

Lider kripto para borsası Binance platformunda listelenecek olan kripto para birimini belirlemek için Newton (NEW) ve DREP (DREP) arasında dün başlatmış olduğu topluluk oylamasını bugün Türkiye saatin’e göre 07.00’de sona erdi.

Topluluk oylaması sonucunda 75,719 oy alarak birinci olan DREP, Binance’te listelenmeye hak kazandı. Newton ise 36,617 oy aldı.

Bu topluluk oylamasına katılabilmek için 7 Ocak 2020 ve 15 Ocak 2020 tarihleri arasında borsadaki cüzdanında en z 50 BNB tutulması gerekliydi.

Bu oylama ile DREP kazanırsa, DREP’e oy verenler 86,000,000 DREP havuzundan, NEW kazanırsa NEW’e oy verenler ise 134,000,000 NEW havuzundan BNB miktarlarına oranla ödül kazanma şansı elde edeceklerdi. Oylamayı kaybeden üyeler içinde 3500 BNB’lik bir ödül havuzu ayrılmıştı.

Lider kripto para borsası Binance’den DREP’in ne zaman  ve hangi işlem çiftleriyle listeleneceğini açıklamadı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.