Eylül 22, 2023

Binance’te Oluşturulan 81 Cüzdan Bu Altcoin’lerini Çekmeye Başladı!


On-chain analitik platformu Lookonchain’e göre, Binance borsasında yeni oluşturulan 81 cüzdan 18 Eylül 2023’ten itibaren LINK çekme çılgınlığına başladı. Lookonchain’in X uygulamasındaki gönderisi sırasında, cüzdanlar borsadan 31,58 milyon dolara eşdeğer 4,7 milyon varlık çekti.

19 Eylül’de Lookonchain, Binance’te yeni oluşturulan yaklaşık 35 cüzdan tarafından olağandışı LINK token çekimleri fark ettikten sonra devam eden bir balina birikiminden şüphelendi. İlk gönderi itibariyle, yeni oluşturulan cüzdanlar tarafından yalnızca 5,08 milyon dolar değerinde 755.687 token çekilmişti. Hem token miktarı hem de ilgili cüzdanların sayısı ilerleyen günlerde hızla artarak 4,7 milyon token ve 81 cüzdan rakamına ulaştı.

Lookonchain’in gönderisine eklenen bir belge, yeni oluşturulan cüzdanların ayrıntılarını, çektikleri LINK token’ların sayısını ve ABD doları cinsinden karşılık gelen değeri sağladı. Aralarındaki en önemli balina, Binance’ten 1.882.609 dolar değerinde 280.567,67 LINK çekti. Toplamda dört balina, gözlemlenen zaman dilimi içinde Binance borsasından 200.000’den fazla token çekerek dikkat çekti.

Yeni oluşturulan yedi cüzdan 100.000 ile 199.999 LINK arasında para çekerken, geri kalan cüzdanlar 99.000 LINK tokenın altında para çekmiştir. Özellikle, cüzdanların hiçbiri 5.000 LINK’ten daha az para çekme işlemi yapmadı.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?