Ocak 27, 2023

Analist Binance’te Listelenen İki Altcoin Yatırımcılarını Uyardı!

Popüler bir kripto para analisti, Binance Coin (BNB) ve bir Ethereum (ETH) rakibi için yakın vadeli düşüş tahminini paylaştı.

Tahminine Binance Coin ile başlayan analist, beşinci sıradaki kripto varlığın ortalama %12 değer kaybedeceği görüşünde.

Elliott Dalga teorisi modelini uygulayan analist, Binance Coin’in beş dalgalı bir yükseliş formasyonunu tamamladığını düşünüyor. Analist, yılbaşından bu yana en yüksek seviye olan 323 dolardan %61,8 Fibonacci seviyesine denk gelen 265 dolar civarında bir düzelme öngörüyor.

“Bence BNB en az 265 dolara düşme riski tşaıyor. Günlük kapanıştan sonra herhangi bir sıçramada short’lar için kesinlikle radarımda.”

Binance coin fiyat tahmini

Listenin devamında Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) yer alıyor. Smart Contracter’a göre Avalanche, beş dalgalı yükseliş formasyonunu tamamladıktan sonra Şubat ayında %30’a varan bir düzeltme riski taşıyor.

Analiste göre Avalanche, yılın en yüksek seviyesi olan 18,97 dolardan %61,8 Fibonacci seviyesine denk gelen bir alan olan 14 doların hemen altına gerileme riski taşıyor.

“Birçok büyük sermayeli kripto varlık şu an günlük olarak net 5 dalgalı yükselişler yaptı. Elbette hepsi değil ancak büyük kısmı öyleydi. AVAX da ortalama %25-30 gerileyebilecek varlıklar arasında. Kötü haberler paylaşmayı sevmiyorun ancak gerçek bu.”

Avalanche fiyat tahmini

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?