Mart 8, 2024

Binance’te İşlem Gören Altcoin %60 Ralli için Temelleri Tamamlıyor: İşte İzlemeniz Gereken Seviyeler!

Cosmos (ATOM) fiyatı uzun vadeli bir formasyondan çıkmaya hazırlanıyor. Bu da altcoin’in sonrasında güçlü bir ralliye yol açabileceğini gösteriyor.

ATOM Eylül 2022’den bu yana azalan bir paralel kanal içinde işlem görüyor. Bu, çoğu durumda kırılmalara yol açan bir yükseliş formasyonu olarak bilinir. Ancak, 22-28 Ocak haftasında kanalın ortasından yukarı sıçradıktan sonra, fiyat yükseldi. Sonuç olarak şu anda kanalın üzerine çıkma sürecinde.

Fiyat yükseldikçe işlem hacmi arttı ve bu da boğaların daha yüksek seviyelerde alım yaptığını gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haftalık RSI aşırı alım bölgesine yaklaşıyor ve yukarı doğru eğilerek potansiyel kırılmayı destekliyor. ATOM fiyatı bu hafta kanalın üzerine çıkarsa, %59,66 artışla bir sonraki direnç seviyesi olan 22 dolara yükselebilir gibi görünüyor.

atom coin yeni bir kırılma hazırlığında

Günlük grafik, ATOM fiyatının 6 Mart’ta 12,5 dolarlık yatay direnç bölgesinin üzerine çıktığını gösteriyor. Kırılma, yüksek işlem hacmine sahip büyük bir yükseliş şamdanı yaratarak kırılmanın geçerliliğini doğruladı.

Günlük RSI aşırı alım bölgesine yükseldi, ancak herhangi bir düşüş sapması yaratmadı, bu da boğaların hala piyasanın kontrolünde olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, fiyat önümüzdeki günlerde bir sonraki yatay direnç seviyesi olan 15,5 dolara yükselebilir.

Bu aynı zamanda ATOM fiyatının haftalık mumu azalan paralel kanalın üzerinde kapatma şansını da artıracaktır.

Atom coin hareketlenecek mi?

En olası görünüm, ATOM fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 15,5 ve 22 dolara doğru seviyelerde görünüyor. Fiyat günlük zaman diliminde 12,5 dolar seviyesinin altına düşer ve kapanırsa yükseliş görünümü geçersiz olabilir.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?