Şubat 15, 2023

Binance’den Shiba Inu’ya Müjde: İşte Detaylar!

Dünyanın önde gelen borsası Binance.US, popüler köpek temalı kripto para birimi için yeni bir işlem çifti sunarak Shiba Inu Topluluğu için önemli bir duyuru yaptı.

Binance.US kısa süre önce, 24 Şubat 2023’te ABD Doları (USD) karşısında Shiba Inu (SHIB) için yeni bir işlem çifti sunacağını duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance.US, 20 Şubat 2023 tarihinde KSHIB/USD işlem çiftini listeden çıkaracak ve bekleyen tüm KSHIB spot alım satım emirleri iptal edilecektir.

Binance.US ayrıca, halihazırda KSHIB tutan tüm kullanıcılarının 24 Şubat 2023 tarihine kadar 1 KSHIB = 1.000 SHIB oranında dönüştürülmüş SHIB alacağını duyurdu. Bu geçiş dönemi boyunca SHIB/USDT alım satım çifti alım satım için kullanılabilir durumda kalacaktır.

Binance.US’nin bu hamlesi, Shiba Inu ve büyüyen topluluğu için önemli bir gelişmeye işaret ediyor. Çünkü ABD doları karşısında işlem yapmak isteyen kullanıcılar için popüler köpek temalı kripto para biriminin kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini artıracak.

Binance, Shiba Inu’yu resmi olarak Proof of Reserves (PoR) sistemine dahil etti. Binance’in Proof of Reserves sayfasına göre, borsa haber yazıldığı sırada 1,06 milyar dolar değerinde 84,4 trilyon SHIB token net bakiyesine sahip. Buna karşılık, müşteriler 1,03 milyar dolar değerinde 82,4 trilyon SHIB token net bakiyeye sahip ve bu da %102,4’lük bir rezerv oranına işaret ediyor.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?