Şubat 20, 2024

Bu Kripto Varlık Sahipleri Dikkat: Binance’den SHIB ve Bu İki Kripto Varlık İçin Önemli Duyuru!

Dev kripto borsası Binance, XRP, SHIB ve ADA sahiplerini ilgilendirebilecek önemli bir duyuru yaptı. Yeni bir duyuruda, Binance’in 23 Şubat günü saat 5:00’te (UTC) planlanmış bir sistem bakımı gerçekleştireceği açıklandı. Bu güncelleme, genel sistem performansını ve kararlılığını artırmayı amaçlıyor. Ek olarak bu işlemin yaklaşık bir saat süreceği belirtildi.

Binance, Otomatik Yatırım için yeni planların oluşturulmasının bu süre boyunca etkilenmeyeceğini belirtti. Ancak, mevcut Otomatik Yatırım planları aracılığıyla planlanan kripto para alımlarının sistem bakımı sırasında ertelenebileceğini ve bu alımların bakım tamamlandığında otomatik olarak gerçekleştirileceğini ifade etti.

Binance’in Otomatik Yatırım özelliği, kullanıcıların kripto para yatırımlarını otomatikleştirmelerine ve kripto varlıklarını genişletmelerine olanak tanıyor. Bu duyuru, Binance kullanıcılarının güncellemelerle ilgili bilgi sahibi olmalarını ve alım satım planlarını buna göre düzenlemelerini sağlıyor.

Kullanıcılar günlük, haftalık, iki haftalık veya aylık olarak satın almak istedikleri kripto para birimlerini seçebilirler. Bir dolar-maliyet ortalaması (DCA) yatırım tekniği olan Auto-Invest, XRP, SHIB ve ADA dahil olmak üzere 200’den fazla kripto para varlığını desteklemektedir.

Para Kripto Piyasasına Girdikçe Türev Spekülasyonları Artıyor

Santiment’e göre, kripto piyasasında yatırımlarda belirgin bir artış yaşanıyor ve bu durum sürpriz değil. Son CoinShares raporuna göre, dijital varlık yatırım ürünleri geçtiğimiz hafta toplamda 2,45 milyar dolarlık rekor giriş aldı. Bu artışta Bitcoin’in, girişlerin %99’unun üzerinde bir paya sahip olması dikkat çekti. Ek olarak XRP de bu olumlu duygularla birlikte yükseliş gösterdi.

Kripto ekosistemine gelen yeni para girişiyle birlikte, türev piyasalarında önemli bir artış mevcut. Bu bağlamda kripto piyasası kapitalizasyonu son dört ay içinde dikkate değer bir şekilde yükseldi. Örneğin, Bitcoin’in açık faizi Temmuz 2022’den bu yana ilk kez 10 milyar doları aştı. Bu da yatırımcıların heyecanının hala canlı ve güçlü olduğunu gösteriyor. CoinGecko verilerine göre, bu haber yazılırken, XRP 0,56 dolar, SHIB 0,00000978 dolardan işlem görüyor. Ek olarak ADA ise 0,621 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?