Ocak 31, 2024

Binance’den Listeleme Duyurusu Geldi: %57’lik Ralli Bu Altcoin’i Vurdu!


Solana ekosisteminin önde gelen DeFi platformlarından biri olan Jupiter, kendi token’ı olan JUP ile Binance üzerinde listelenmeye hazırlanıyor. Binance, son dönemde listelemeye devam ettiği altcoin’lerle birlikte, kullanıcılarına çeşitli yatırım ve ticaret fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Binance, Jupiter’in (JUP) platformunda yer alacağını ve “tohum” etiketi ile alım satım işlemlerine başlanacağını duyurdu.

Binance’nin JUP’u listeleme planları doğrultusunda, JUP/USDT, JUP/FDUSD ve JUP/TRY paritelerinde hizmet vermeye başlayacak. Bu da kullanıcılara farklı ticaret seçenekleri sunarak likiditeyi artırma ve işlem çeşitliliğini genişletme imkânı tanıyacak. Listeleme, Türkiye saati ile bugün 18.30’da başlayacak ve bu süreçle birlikte Jupiter token’ı, Binance’in geniş kullanıcı kitlesiyle buluşacak.

Ayrıca belirtmekte fayda var Binance JUP’i “tohum” etiketiyle yeni ortaya çıkan bir proje olarak sınıflandırdığını belirten bir uyarıyı da duyuruya ekledi.

Jupiter’in Binance’e listelenmesi, tokenin küresel kabulünü artırması ve daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmasını sağlaması açısından önemli bir adım olarak değerlendirilebilir. Bu listeleme, projenin popülerliğini artırabilir ve gelecekteki gelişmeler için bir ivme oluşturabilir.

Listeleme duyurusuyla birlikte, altcoin fiyatında belirgin bir artış görüldü. Güncel verilere göre, son 24 saat içinde JUP’un değeri %57 artışla 0,0125 dolara yükseldi. Bu durum, Binance listeleme haberinin yatırımcılar arasında heyecan uyandırdığını ve JUP’un değerini olumlu yönde etkilediğini gösteriyor. Fiyat artışıyla birlikte altcoin işlem hacmi de %115’lik kayda değer bir yükseliş yaşadı.

Jupiter ekosistemi, Solana blockchain üzerinde güçlü bir varlık gösteren bir DeFi projesi olarak, Binance listeleme süreciyle birlikte daha geniş bir kitleye ulaşma fırsatı elde edecek. Yatırımcılar, bu gelişmeyi yakından takip ederek Jupiter’in gelecekteki potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve projenin uzun vadeli başarı şansını değerlendirebilirler.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : KoinFinans

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?