Binance’den Bu Altcoin’e Müjdeli Haber: Yükseliş Geliyor Mu!

İşlem hacmine göre en iyi kripto borsası Binance, radarın altındaki bir merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoini için yeni alım satım desteği sundu. Binance, hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek kripto varlıklar için özel bir alım satım alanı olan “inovasyon bölgesinde” Radiant Capital ‘i (RDNT) listeledi.

Radiant, “kullanıcıların herhangi bir büyük zincire herhangi bir büyük varlığı yatırabileceği ve birden fazla zincirde çeşitli desteklenen varlıkları ödünç alabileceği ilk omnichain para piyasası olmayı hedeflediğini” söylüyor.

Kripto takipçisi DeFi Llama’ya göre Radiant V2 şu anda 164,09 milyon dolar toplam kilitli değer (TVL) ile tüm DeFi protokolleri arasında 58. sırada yer alıyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere projenin TVL’si son 24 saat içinde %14’ten fazla, son yedi gün içinde ise %38’den fazla artış gösterdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bir blok zincirinin TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat miktarının varlıkların mevcut değeriyle çarpılmasıyla hesaplanır.

Radiant Capital

Radiant Capital’in yerel tokenı RDNT, haber yazıldığı sırada 0,383 dolar değerinde. Piyasa değerine göre 355. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %9,6, son bir haftada %6,7 ve son 30 günde %26’dan fazla artış gösterdi. RDNT ayrıca 2023’ün başından bu yana %843’ten fazla artış gösterdi.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.