Haziran 19, 2024

Binance’den BNB Sahiplerine Yeni HODLer Airdrop Programı


Binance, Simple Earn özelliğini kullanan BNB sahiplerine özel yeni bir program olan HODLer Airdrop’u tanıttı. Bu program ile kullanıcılar, borsada yakında listelenecek projelerden token kazanma fırsatı bulacak. Airdrop token’ları, dolaşımda büyük miktarda bulunan projelerden seçilecek. Bu girişim, borsa kullanıcılarının platformla daha fazla etkileşimde bulunmalarını ve BNB tutanların ek faydalar elde etmelerini amaçlıyor.

Airdroplardan faydalanmak için kullanıcıların Binance Earn bölümünden BNB aratarak, BNB varlıklarını Flexible veya Locked Simple Earn ürünlerine yatırmaları gerekiyor. Binance, her yeni HODLer Airdrop duyurusunda kullanıcı bakiyelerinin saatlik anlık görüntülerini alarak ortalama saatlik bakiyeleri hesaplayacak. Rastgele tarihli anlık görüntüler, airdrop ödüllerini belirlemek için kullanılacak.

Örneğin, bir airdrop 11 Haziran’da gerçekleşecekse, 1 Haziran ile 7 Haziran arasındaki kullanıcı bakiyelerinin anlık görüntüleri hesaplamalarda kullanılabilir. Uygun kullanıcılar, airdrop ödüllerini duyurudan sonraki 24 saat içinde Spot Cüzdanlarına alacaklar.

BNB Fiyat Analizi ve Piyasa Eğilimleri

BNB’nin fiyatı bugün 595.71 dolara ulaştı ve 24 saatlik işlem hacmi 1.3 milyar dolar olarak gerçekleşti. Bu, son 24 saatte %2.09’luk bir artışı gösterirken, kripto para birimi geçen hafta %3.22 değer kaybetti. 150 milyon dolaşımdaki BNB ile tokenin piyasa değeri şu anda 91.5 milyar dolar. Ayrıca, BNB’nin Açık Pozisyonu %1.74 artarak 585.6 milyon dolar oldu.

BNB, 200 dolara ulaştıktan sonra önemli bir alıcı ilgisi çekerek hızla 300 dolara ve ardından 600 dolara yükseldi. 600 dolarda konsolide olduktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 700 doların üzerine çıktı, ancak bu yükseliş kısa sürdü ve satıcılar bir hafta içinde yukarı yönlü momentumu emdi. Şu anda BNB, 600 dolar civarında işlem görüyor ve bu seviye kısa vadeli destek olarak önemli bir rol oynayabilir. Bu seviyeden bir toparlanma, BNB’nin yukarı yönlü trendi için daha güven verici olacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?