Sponsorlu İçerik
Ocak 10, 2024

Binance’de Listelenen XAI Yüzde 5 Bin 900 Arttı! Binance’de Listelenebilecek Projeler Hangileri?

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, 9 Ocak itibarıyla Xai (XAI) adlı yeni bir tokeni resmi olarak listeledi. Arbitrum ağı üzerinde faaliyet gösteren XAI kripto cüzdanlara ihtiyaç duymadan oyun içi alım satımı kolaylaştırarak Web3 oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Binance’nin XAI tokeni listelemesi, tokenin fiyatının neredeyse yüzde 5 bin 900’lük bir artışla 1,2 dolara yakın bir seviyeye ulaşmasını sağladı. Tokenin tasarımı da beğeni topluyor. XAI tokeni yönetişim özelliğiyle tasarlandı. Bu sayede token sahipleri platformun gelecekteki gelişiminde söz sahibi olabilecekler. Platformun merkeziyetsiz yapısı da yönetişim özelliğini destekliyor.

Maksimum XAI token arzı 2,5 milyar. XAI, Web3 ortamındaki oyun alanını demokratikleştirmeye hazırlanıyor. Web3, blok zinciri teknolojisinin oyunla daha fazla iç içe geçmesiyle büyümeye devam eden bir sektör olarak biliniyor.

Büyük borsalarda listelenme haberleri genellikle kripto tokenler için yükseliş sinyali olarak biliniyor. XAI token de bir istisna değil. Yatırımcılar, Binance’de listelenme ihtimali bulunan diğer projelerin peşine düşmüş durumda. Bu noktada, Bitcoin Minetrix token satın almak ve

Launchpad XYZ token satın almak uygun seçenekler olabilir. Gelin, bu ön satış coinlerinin detaylarına daha yakından bakalım.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX) – Bitcoin’in Başarı Dalgasını Sürdürebilecek Bir Proje

Bitcoin 2009 yılında ortaya çıktığında kimse bu kadar büyüyeceğini öngörememişti. O zamandan beri, değerini katlayarak dünyanın en popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi. Bitcoin madenciliği de, yatırımcıların getiri sağlamak için ilgilendikleri bir konu haline geldi. Fakat, madencilik yapmak bireysel yatırımcılar için zor bir hale geldi çünkü büyük sermaye sahipleri Bitcoin pazarında kendilerine çoktan sağlam bir yer edindiler.

Bitcoin Minetrix ise bu noktada, bireysel yatırımcılara madencilik sektöründe sağlam bir yer edinme vaadi sunuyor. Bulut madenciliğinde devrim yaratmayı amaçlıyor. Proje, yenilikçi “stake-to-mine” konseptiyle birçok analistin dikkatini çekti. Bu benzersiz özellik, kullanıcıların karmaşık ve pahalı ekipmanlara veya bu sektörde yaygın olan dolandırıcılık riskine gerek kalmadan bulut madenciliğinin gücünden yararlanmasına olanak tanıyor.

Bitcoin Minetrix’in sunduğu stake-to-mine sistemi basit ama stratejik bir şekilde geliştirildi. Yatırımcılar, platformun yerel tokeni olan BTCMTX token satın alma işlemi yapıyor. Bu tokenleri platformda stake ediyor. Böylece onlara ek fon yatırımı yapmadan veya teknik ayrıntılara karışmadan kripto para birimi madenciliği sürecine katılma hakkına sahip oluyor. Bitcoin Minetrix madenciliğin teknik taraflarıyla kendisi ilgileniyor. Kullanıcılar bu detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan, yatırımlarından pasif gelir elde etme şansına sahip oluyor.

Bitcoin Minetrix, daha karlı ve sürdürülebilir bir madencilik yöntemi sağlamak için ortaya çıkmış yeni bir kripto para birimi. Projeye yön veren tüm yeniliklerle birlikte, madenciliğin geleceğinin bu tokenle inşa edilmesi bekleniyor.

Kripto piyasası, yenilikçi yaklaşımların barındırdığı riskleri de beraberinde getiriyor. Ancak Bitcoin Minetrix’in başarısının anahtarı tam olarak bu benzersiz konseptte yatıyor olabilir.

Launchpad XYZ (LPX) – Yatırımcıların Karar Verme Sürecini Optimize Edebilen Yenilikçi Platform

Launchpad XYZ, Web3 çağında tüm kullanıcıların oldukça avantajlı yatırımlar yapmasına olanak tanıyan en popüler yatırım platformlarından biri haline geldi. Yatırımcıların Web 3.0 ekosistemindeki güvenilir bilgilere dayanarak doğru kararları almalarına yardımcı olmak amacıyla doğdu.

Web 3.0 terimi son zamanlarda çokça duyuluyor. Basitçe söylemek gerekirse, Web3, merkeziyetsiz bir web sistemi. Örneğin internette bir şey araştırmak ya da video izlemek istiyorsanız öncelikle Google gibi bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Buna merkezi İnternet denilebilir çünkü Google adlı bir şirket tarafından sağlanan bir platforma erişiyorsunuz ve kullanıcı ağını Google yönetiyor.

Öte yandan Web3 sistemi merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğundan yönetici gerektirmiyor. Blok zinciri teknolojisi sayesinde finansal sistemi de merkeziyetsiz hale getirildi. Bu nedenle Web3 ile kripto para  birimleri arasında çok güçlü bir ilişki bulunuyor.

Launchpad XYZ; analiz, veri gibi özelliklere odaklanarak Web3 sisteminin kullanımını kolaylaştıran bir platform geliştirdi. Launchpad XYZ token satın alma işlemi yaparak, tüm ilk borsa arzı (IEO) sanal para birimleri ve gelecek projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Projelerin potansiyel büyüme oranlarını tahmin etmek için platform, kendi analiz araçlarını kullanıyor. Kullanıcılara önerilen para birimlerini değerlendiriyor.

Launchpad XYZ, kripto para birimlerini değerlendirmek için benzersiz bir algoritma kullanıyor. En büyük özelliği ise 400’ün üzerinde veri noktası kullanarak risk-ödül puanı ataması. Böylece, projeleri indekslemeyi mümkün hale getiriyor.

Launchpad XYZ ayrıca yatırımcıları kriptoyla ilgili önemli projelerin ayrıntıları konusunda uyaran bir uyarı sistemine de sahip. Bu, yatırımcıların bilinçli yatırım seçimleri yapmalarına olanak tanıyor.

Kullanıcılar, Launchpad XYZ aracılığıyla, sınırlı IEO satışlarına, NFT sektörüne ve büyüme potansiyeli olan GameFi’ye dair bilgilere sahip olabiliyor. Platform, Web3 çağına yatırım yaparak, bu yatırımın karşılığında LPX yerel tokeninden anında getiri elde etmeyi vadediyor.

Launchpad XYZ token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?