Şubat 5, 2024

Binance Yeni Kripto Para Listelemesini Duyurdu: RONIN Coin Nedir?

Kripto para borsası Binance, kullanıcıların heyecanla beklediği bir duyuru yaptı. RONIN coin borsa tarafından 5 Şubat 2024 tarihinden itibaren listelenecek. İşlem, BTC, USDT, FDUSD ve TRY’yi (Türk Lirası) içeren dört işlem çiftiyle başlatıldı.

Bu listelemeyle birlikte, kullanıcılar hemen token yatırma işlemlerine başlayabilirler.Para çekme işlemleri ise yarından itibaren işleme açılacak.

Binance listelemeyi ilk kez listelediği birçok varlıkta olduğu gibi”Tohum Etiketi” uygulanacak. Bu etiket, RONIN gibi yeni ve yenilikçi projelerin yüksek volatilite ve risk taşıyabileceğini işaret ediyor. Borsa, diğer üç işlem çiftine ek olarak Türk Lirası’nın bir itibari para birimi olduğuna dikkat çekti. Ayrıca, para çekme işlemlerinin açılış saati tahmini olup, kullanıcılar gerçek zamanlı durumu para çekme sayfasından takip edebilirler.

RONIN Coin Nedir?

Ronin, özellikle oyun için tasarlanmış bir EVM blok zinciridir. Web3’ün 1,3 milyar doların üzerinde gelir elde eden çıkış oyunu Axie Infinity’nin yaratıcısı Sky Mavis tarafından piyasaya sürüldü. Projenin tek bir oyunu günlük milyonlarca aktif kullanıcıyı barındıracak şekilde ölçeklendirdiği kanıtlanmış tek blok zinciridir. Proje NFT hacimlerinde 4 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirerek dikkat çekmeyi başarmıştı. Proje, milyonlarca oyun içi işlemin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan neredeyse anında işlemler ve ihmal edilebilir ücretler için optimize edilmiştir ve bu da onu Web3 oyunları için lider seçim haline getirmektedir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, yatırım yapacak kullanıcılara dikkatli olmaları konusunda hatırlatmada bulunuyor. Proje ve yerel token’ı, yeni ve potansiyel olarak yüksek risk taşıyan bir token olduğundan, yüksek fiyat oynaklığı yaşayabilir. Yatırımcıların, ticarete başlamadan önce yeterli risk yönetimi uygulamaları, kendi araştırmalarını yapmaları ve projeyi tam olarak anlamaları öneriliyor.

Tohum Etiketli tokenlara erişim için kullanıcıların her 90 günde bir ilgili sınavları geçmeleri ve Kullanım Koşullarını kabul etmeleri gerekiyor. Bu sınavlar, kullanıcıların alım satım yapmadan önce potansiyel riskler hakkında bilinçlenmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Binance, bu yeni listeleme ile kripto para piyasasına yenilikçi bir soluk getiriyor ve kullanıcılarına yeni ticaret fırsatları sunuyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?