Şubat 10, 2023

Binance ve Borsaların Desteği Altcoin Fiyatı %268 Uçurdu!

Blockchain tabanlı hediyeleşme odaklı Gifto (GFT), borsalardan gelen destek sonrası bir haftada %268 değer kazandı.

Gifto (GFT), NFT’ler ve benzeri on-chain hediyelerin oluşturulmasını, saklanmasını ve hediye edilmesini sağlamaya odaklanan bir Web3 blok zinciri projesidir.

Yeniden markalaşan GFT token, piyasa değerine göre 229. sıradaki kripto varlığın yazım sırasında 0,1398 dolardan işlem görüyor.

Fiyatta kaydedilen yükselişin nedenlerinden birisi de Binance’in Gifto’ya ilişkin verdiği destek.

“Binance’in GTO’nun GTF’ye takasını destekleyerek GFT’yi yeniden listelediğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ocak ayında Web3 projesi, BNB Chain üzerine inşa edilen yeni GTF token’ı için eski tokenı GTO’yu takas edeceğini duyurmuştu.

“GFT tokenı, hediye vermek için oldukça düşük ücretler ve optimize edilmiş verimlilik sunan BNB Chain’e geçerek mevcut blok zinciri modelini basitleştirerek ikili token yapısını (ERC20 ve BEP2) düzene sokmaya yardımcı oluyor.”

Binance, token takası için desteğini genişleten tek borsa değildi. OKX, Bitget ve Gate.io da bu hafta geçiş için destek verdiklerini ve/veya geçişi tamamladıklarını duyurdu.

Gifto da Çarşamba günü Binance’te 24 saatlik işlem hacminde 120 milyon doları aştığını duyurdu.

Gifto

CoinGecko’ya göre, GFT’nin bu haftaki muazzam kazançlarına rağmen, token hala GTO’nun 2018’in başlarında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,964 dolardan %85’ten fazla düşüş kaydetti.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?