Binance Vadeli İşlemleri Ticaret Turnuvasını Açıkladı

Ciddi oynaklık dönemlerinde, ticaret hacimleri tipik olarak artar ve son birkaç hafta istisna değildir. Dünyanın önde gelen kripto para borsası olan Binance, kullanıcıların 1 milyon Dolar değerinde BNB’ye kadar büyüyebilecek birleşik bir ödül havuzunda ekip oluşturabileceği ve paylaşabileceği bir ticaret turnuvası oluşturmaya karar verdi.

Yatırım amaçlı vadeli işlemlerin ve kaldıraçlı varlıkların, sermayenizi kaybetme riski yüksek olduğu için yeni başlayanlar için önerilmediğini belirtmek önemlidir.

Binance Futures, kullanıcıların farklı dijital varlıkları önemli ölçüde kaldıraçla ticaret yapabildikleri lider kripto para borsalarından biri haline geldi.

Ciddi volatilite dönemlerinde Binance, en aktif yatırımcılara ek ödül kazanma fırsatı vermeye karar verdi.

Turnuva 10-25 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve katılımcıların sayısına bağlı olarak dinamik ödül havuzu 1 milyon Dolar değerinde Binance Coin olacak. Turnuvaya ne kadar çok kişi katılırsa, ödül de o kadar büyük olur.

Yarışma süresi boyunca Binance Vadeli İşlemleri ile ilgili sürekli sözleşme yapan tüm takımlar toplam USDT Takım Karlarına göre sıralanacaktır. Her takımdaki tüm kullanıcıların yarışma döneminin başlamasından önce minimum 10 USDT bakiyesine sahip olmaları gerekir.

Her takımın, takımın ödülünün %30’unu alacak kayıtlı bir takım liderine sahip olması gerekir. En iyi performans gösteren 10 ekip üyesi kalan ödülün %20’sini bölüşürken, diğer tüm ekip üyeleri ekibin toplam ödülünün% 50’sini alacaktır. Sadece 50.000 USDT işlem hacmine sahip ekip üyelerinin ödülün bir kısmını alacağını belirtmek önemlidir.

Takım liderleri 26 Mart ve 10 Nisan arasında katılmalıdır. Diğer tüm üyeler bu süre boyunca yada turnuvanın sonuna kadar katılabilirler.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.