Binance Vadeli İşlemleri Ticaret Turnuvasını Açıkladı

0
379

Ciddi oynaklık dönemlerinde, ticaret hacimleri tipik olarak artar ve son birkaç hafta istisna değildir. Dünyanın önde gelen kripto para borsası olan Binance, kullanıcıların 1 milyon Dolar değerinde BNB’ye kadar büyüyebilecek birleşik bir ödül havuzunda ekip oluşturabileceği ve paylaşabileceği bir ticaret turnuvası oluşturmaya karar verdi.

Yatırım amaçlı vadeli işlemlerin ve kaldıraçlı varlıkların, sermayenizi kaybetme riski yüksek olduğu için yeni başlayanlar için önerilmediğini belirtmek önemlidir.

Binance Futures, kullanıcıların farklı dijital varlıkları önemli ölçüde kaldıraçla ticaret yapabildikleri lider kripto para borsalarından biri haline geldi.

Ciddi volatilite dönemlerinde Binance, en aktif yatırımcılara ek ödül kazanma fırsatı vermeye karar verdi.

Turnuva 10-25 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve katılımcıların sayısına bağlı olarak dinamik ödül havuzu 1 milyon Dolar değerinde Binance Coin olacak. Turnuvaya ne kadar çok kişi katılırsa, ödül de o kadar büyük olur.

Yarışma süresi boyunca Binance Vadeli İşlemleri ile ilgili sürekli sözleşme yapan tüm takımlar toplam USDT Takım Karlarına göre sıralanacaktır. Her takımdaki tüm kullanıcıların yarışma döneminin başlamasından önce minimum 10 USDT bakiyesine sahip olmaları gerekir.

Her takımın, takımın ödülünün %30’unu alacak kayıtlı bir takım liderine sahip olması gerekir. En iyi performans gösteren 10 ekip üyesi kalan ödülün %20’sini bölüşürken, diğer tüm ekip üyeleri ekibin toplam ödülünün% 50’sini alacaktır. Sadece 50.000 USDT işlem hacmine sahip ekip üyelerinin ödülün bir kısmını alacağını belirtmek önemlidir.

Takım liderleri 26 Mart ve 10 Nisan arasında katılmalıdır. Diğer tüm üyeler bu süre boyunca yada turnuvanın sonuna kadar katılabilirler.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın