Aralık 25, 2019

Binance Türk Lirası Çiftlerini Arttırıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, Türk Lirası ile gerçekleştirilen işlem sayılarını genişletiyor. Binance borsası bugünden itibaren üç yeni Türk Lirası işlem çiftini daha, borsaya ekleyecek.

Kripto para borsası Binance, dünyada ve Türkiye’de kalıcı olmak için, müşterilerine her türlü seçeneği sunmak istiyor. Bundan dolayı da ürün çeşitliliği konusunda, hiç bir yerel borsanın gerisinde kalmak istemiyor.

Binance bugün Türkiye saati ile 11:00’dan itibaren üç yeni Türk Lirası çiftini daha ekliyor. Bunlar ETH/TRY, XRP/TRY ve USDT/TRY çiftleri olacak. Kullanıcılar, bugün saat 11:00’dan itibaren bu işlem çiftleri ile alım satım yapılabilecekler.

Bu yeni işlem çiftlerinde Papara kullanılabilecek ama bankadan direkt para yatırma ve çekme işlemi yapılamayacak. Borsasının, yakın zamanda anlaşmalı bankalar ile bu seçeneğini de sunması bekleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?