Şubat 2, 2024

Binance Tarafından Listelenen Pyth Network Bir Anda Yatırımcıların Radarına Girdi!


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance yeni bir kripto varlığı listeleyeceğini duyurdu. Binance, Pyth Network’ü (PYTH) listeleyeceğini ve bu spot işlem çiftleri için 02/02/2024’te alım satımı açacağını duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dev borsa Binance, geçtiğimiz günlerde Pyth Network’ün PYTH token’ını listelenen altcoinler listesine dahil edeceğini duyurmuştu. Buna göre, kripto para borsası PYTH’yi bugün saat 15:00’te spot piyasada alım satıma açacak. Başlangıçta, PYTH için ticaret PYTH/BTC, PYTH/USDT, PYTH/FDUSD ve PYTH/TRY ticaret çiftlerinde mevcut olacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlanmak için PYTH yatırmaya başlayabilecekler. Ek olarak PYTH para çekme işlemleri 3 Şubat günü saat 15:00’te başlayacak.

Bunlarla birlikte, dev borsanın listeleme duyurusunun ardından altcoin‘in fiyatının yükselme yaşandı. Duyurudan kısa bir süre sonra PYTH’nin fiyatı %31,86 oranında arttı. Verilere göre, şu anda 0,537 dolardan işlem görüyor.

Binance;

PYTH, normalden daha yüksek risk taşıyan nispeten yeni bir token’dır. Bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, PYTH’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve tokenı takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

şeklinde belirtti.

Pyth Network (PYTH) Nedir?

Pyth Network, üçüncü taraf aracılar olmadan güvenli ve şeffaf bir şekilde zincir üzerinde gerçek zamanlı piyasa verileri sunan merkezi olmayan birinci taraf bir finansal oracle’dır.

Her biri farklı katılımcılara ve likidite profillerine sahip çeşitli platformlarda işlem gören varlıklar için “gerçek” bir fiyat tanımlamanın zorluğunu kabul eden Pyth Network, bunu güven aralıklarını kullanarak ele almaktadır. Bu yaklaşım, tek bir fiyat noktasının sınırlamalarının ötesine geçerek piyasanın ve mevcut likidite koşullarının daha gerçekçi bir temsilini sağlar.

Tohum Etiketi, listelenen diğer token’lara kıyasla daha yüksek volatilite ve risk sergileyebilecek yenilikçi bir projeyi temsil etmektedir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?