Mart 7, 2024

Binance Sıfır İşlem Ücretli Yeni Altcoin Paritelerini Duyurdu!


Önde gelen kripto para borsası olarak tanınan Binance, Japon Yeni (JPY) cinsinden yeni işlem çiftlerini ekleyerek önemli bir adım attı. Artık kullanıcılar, 12 Mart 2024 saat 08:00’den itibaren BNB/JPY, BTC/JPY ve ETH/JPY gibi popüler kripto paraları spot platform üzerinden doğrudan alıp satabilecekler.

Bu stratejik hareket, Binance’in kullanıcı tabanının değişen ihtiyaçlarını karşılamayı ve özellikle dünyanın en önemli itibari para birimlerinden biri olan Japon Yeni’nde daha geniş alım satım seçenekleri sunmayı amaçlıyor. Böylece borsa, dünya çapındaki kripto para yatırımcıları için tercih edilen bir seçenek olarak konumunu daha da güçlendirmeye hazırlanıyor.

Binance, JPY spot alım satım çiftlerinin piyasaya sürülmesini kutlamak için heyecan verici bir sıfır ücretli alım satım promosyonu başlattı. 12 Mart 2024 saat 08:00’den itibaren 11 Nisan saat 07:59’a kadar geçerli olacak bu promosyonda, kullanıcılar tüm JPY spot alım satım çiftlerinde sıfır maker ve taker ücreti avantajından faydalanabilecekler.

Bu promosyon, sadece yeni tanıtılan çiftleri kapsamakla kalmıyor, aynı zamanda gelecekteki tüm JPY spot alım satım çiftlerini de kapsıyor. Binance, kullanıcılarına daha uygun maliyetli bir alım satım deneyimi sunarak platforma katılımın ve bağlılığın artmasını teşvik etmeyi hedefliyor.

Ancak, promosyonun hüküm ve koşullarını göz önünde bulundurmalıyız. Özellikle, promosyon işlem hacmini VIP kademe hacmi hesaplamasının dışında tutuyor ve promosyon dönemi boyunca BNB indirimleri, yönlendirme iadeleri ve diğer avantajları askıya alıyor.

Ayrıca, bugün kripto para piyasası önemli bir yükseliş yaşadı. Bitcoin (BTC) 66.000 dolar işaretine yaklaşarak olumlu bir değişimin sinyalini verdi. Ethereum’un fiyatı 3.800 dolar eşiğine doğru istikrarlı bir ilerleme kaydederken, BNB %3’lük övgüye değer bir artışla 427 dolar sınırını aştı.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?