Binance Shiba Inu Varlıklarını Açıkladı: Çılgın Miktar Göründü!

Önde gelen kripto para borsası Binance, popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) varlıklarını “rezerv kanıtı” aracılığıyla doğruladı.

Binance, yayınladığı yeni blog yazısında kullanıcıları adına 63 milyar dolardan fazla varlık tuttuğunu açıkladı.

Binance, 1 Mart itibariyle müşteri net bakiyesinde veya kullanıcı fonlarında 843,3 milyon dolardan fazla değere sahip 76.737.751.676.039 Shiba Inu token bulundurduğunu bildirdi.

Kripto borsasının 863,2 milyon doların üzerinde 78.546.133.520.601 SHIB değerinde on-chain bakiyesi bulunuyor. Bu da Binance’in cüzdanlarında tüm müşteri para çekme işlemlerini karşılamak için fazlasıyla Shiba Inu olduğunu anlamına geliyor.

Kripto borsaları, FTX‘in çöküşünün ardından rezerv kanıtı raporlarını yayınlamak için çalışmalara devam ediyor.

FTX, 2022’nin sonlarında, bir “banka koşusu” sırasında müşteri para çekme işlemlerini durdurdu ve bu da platformu sonunda iflas başvurusunda bulunmasıyla sonuçlanmıştı.

Kasım ayında Binance, kullanıcı fonları üzerinde şeffaflık sağlamak amacıyla ilk rezerv kanıtı raporunu yayınladı.

Binance, bu yılın başında geçen yıl tüm sektöre şok dalgaları gönderen gelişmelerin ardından kullanıcıların ve düzenleyicilerin güvenini yeniden kazanmanın firmanın en büyük sorumluluğu olduğunu söyledi.

Binance, kullanıcılarına varlıklarının 1:1 oranında güvence altına alındığı ve “asla yetkisiz amaçlar için kullanılmadığı” konusunda güvence verdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.