Aralık 6, 2022

Binance Satın Alabilir: Altcoin %100 Arttı!

Endonezyalı merkezli Tokocrypto borsasının yerel token’ı Toko Tokem (TKO), sosyal medyada dolaşan Binance haberleri sonrası arttı. İşte detaylar.

Toko Token (TKO), yalnızca bir saatte %97 artış kaydederek 0,258 dolardan 0,583 dolara yükseldi. Bu yükselişin nedeni ise Binance’in Tokocrypto’yu satın alacağı söylentiydi.

Tokocryto ve Binance, konuya ilişkin henüz herhangi resmi bir duyuru yapmadı.

Binance, genişleme planları kapsamında birtakım hamleler yapmaya devam ederken Endonezya’da lisans sahibi Tokocrypto’ya ilgi duyması şaşırtıcı değil. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, geçtiğimiz hafta Japon kripto bursası Sakura’yı satın aldı.

Öte yandan Binance, 2020 yılında Tokocrypto borsasına bir yatırım yapmıştı.

Toko Token (TKO) Neden Yükseliyor?

Toko Token (TKO) kısa sürede büyük bir sıçrama kaydetmiş olsa da bu heyecan görece azaldı. Heyecanın azalmasıyla birlikte fiyat ortalama %40 oranında düzeldi. Fiyat şu an Mayıs 2022 seviyelerinde yer alıyor ve yedi aylık olumsuz görünümü telafi etti.

Toko Token

CoinMarketCap’e göre Toko Token 49,68 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Token’ın işlem hacmi ise son 24 saat içinde %2,042 artarak ortalama 90 milyon dolara ulaştı. TKO’nun mevcut fiyatının, iki yıl önce token başına 0,1 dolardan gerçekleşen ICO fiyatının 4,7 katı olması da dikkate değer bir detay.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?