Mart 5, 2020

Binance P2P Artık Nijerya Naira’sını Destekliyor

Fiat-kripto hizmetlerini genişletmek için Binance, Nijerya Naira’sı (NGN) için eşler arası (P2P) platformunda destek vermeye karar verdi.

Entegrasyon, Nijeryalı kullanıcıların Binance P2P platformunu kullanarak doğrudan Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve Tether (USDT) gibi kripto paraları almasına ve satmasına izin veriyor. Borsa ayrıca P2P hizmetlerinin hem Binance web sitesinde hem de mobil uygulama için ücretsiz olduğunu duyurdu.

NGN, Binance P2P’de desteklenen ilk Afrika fiat para birimidir. Ancak işler burada durmayacak, CZ, Afrika’nın blockchain kıtası olduğunu düşünüyor. Planı, bu ay Binance’a daha fazla Afrika ülkesini tanıtmak. Borsanın P2P platformu geçen yıl Ekim ayında başlatıldı. Kripto ve fiat para birimlerinin alım satımı için bir pazardır. Başlangıçta, Binance P2P sadece bir mobil uygulama aracılığıyla destekleniyordu, ancak şimdi web için de kullanılabilir hale geldi.

Vietnam Dong dahil bugüne kadar Binance P2P tarafından eklenen birçok fiat para birimi var. P2P Satıcı Programı, fiat para birimleri için kullanıcı odaklı bir ticaret platformu olarak tanıtıldı. Bununla birlikte, Ekim 2019’da olduğu gibi, NGN Binance için yeni değil. Borsa USD / NGN, BTC / NGN, Binance Coin (BNB) / NGN ticaret çiftlerinde yer alan NGN mevduatlarını açtı. CZ, Binance’ın bu yıl 180 fiat para birimi ekleyeceğini söyledi.

“2020 için temel hedeflerimizden biri kripto paraları kitlelere kazandırmak. Bu sebeple, 180’den fazla fiat para birimi için fiat-kripto para ticaretini etkinleştirmeyi hedefliyoruz.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?