Mart 5, 2024

Binance O Meme Coin’i Listeleyeceğini Duyurdu: İşte İşlemin Başlayacağı Tarih

Binance, Dogwifhat (WIF) çiftlerinin bugünden itibaren işlem görmeye başlayacağını duyurdu. Borsa, WIF/BTC, WIF/USDT, WIF/FDUSD ve WIF/TRY spot işlem çiftlerini aktif edecek.

Kullanıcılar duyuruyla birlikte ticarete hazırlık yapmak için WIF yatırabilirler. Çekim işlemleri ise yarından itibaren aktif olacak. Listeleme ücreti ise 0 BNB.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogwifhat için Seed Tag yani tohum etiketi uygulanacak. Bu, Binance tarafından yakın zamanda listelenen birçok varlığa uygulanan bir etiket. Öte yandan Türk Lirası (TRY), işlem çiftleri arasında itibari parayı temsil eden tek varlık. İşlemlere başlayan yatırımcıların dikkat etmesi gereken diğer bir detay ise çekim işlemlerinin açılacağı günün tahmini olmasıdır yani olası bir gecikme mümkün. Bu nedenle asıl duyuruyu sık sık takip etmeniz önerilir.

Dogwifhat (WIF) Nedir?

Dogwifhat (WIF), Solana ağındaki bir köpek ve şapka temali bir meme coin. WIF yakın zamanda popüler olsa da daha yüksek risk içeren görece yeni bir token’dır. Bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat volatilitesine tabi olacaktır. Bu nedenle kendi araştırmanızı yapmadan yatırım yapmanız tavsiye edilmez.

Seed Tag, diğer listelenmiş tokenlara göre daha yüksek volatilite ve risk gösterebilecek yenilikçi bir projeyi temsil eder. Seed Tag, WIF’e uygulanacaktır.

Seed Tag’li tokenlara ticaret erişimi kazanmak için kullanıcıların Binance Spot ve/veya Binance Margin platformlarında her 90 günde bir ilgili sınavları geçmesi ve Kullanım Koşullarını kabul etmesi gerekecektir. Sınavlar, kullanıcıların Seed Tag’li tokenları ticaret etmeden önce risklerin farkında olmasını sağlamak için yapılmıştır. Seed Tag’li tokenları ilgili Binance Spot ve Binance Margin ticaret sayfalarında, ayrıca Piyasalar Genel Bakış sayfasında bulabilirsiniz. Tüm Seed Tag’li tokenlar için bir risk uyarı şeridi de görüntülenecektir.

Kaynak : Binance
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?