Mart 1, 2024

Binance O Altcoin için Desteğini Arttırıyor: İşte Yeni Duyurunun Detayları!

Binance Futures, Toncoin Sürekli Sözleşmesini 50x’e kadar kaldıraçla piyasaya sürdü ve bu hamle, TON Coin’e olan ilgiyi %10 oranında arttırdı. Telegram tarafından geliştirilen katman-1 blok zinciri, son gelişmelerle bağlantılı olarak değerinde önemli bir artış yaşadı.

Telegram kanal sahiplerinin yakında içerikleri için finansal ödüller alabileceklerinin açıklanması, varlığın değerini büyük ölçüde artırdı. Telegram’daki yayın kanalları aylık bir trilyon görüntüleme tahakkuk ederken, bunların yalnızca onda biri şu anda gelir elde ediyor. Bu durum, Telegram Reklam Platformunun genişlemesiyle birlikte içerik oluşturucuların gelirinde değişime hazırlanıyor. Mart ayından itibaren, yaklaşık yüz yeni ülkedeki kanal sahipleri, kanallarında gösterilen reklamlardan elde edilen gelirin %50’sini alacak.

O Altcoin'in Fiyatı %70'lik Ralli için Temelleri Oluşturuyor! İşte Yol Haritası

Hızlı ve güvenli reklam ödemelerini kolaylaştırmak için, bu işlemler yalnızca TON blok zincirini kullanacak ve içerik oluşturucuların Toncoin kazançlarını tasfiye edebilecekleri veya kanallarını geliştirmek için yeniden yatırım yapabilecekleri kendi kendini güçlendiren bir ekonomik döngü oluşturacaktır.

Toncoin Fiyatı Listelemeye Ne Tepki Verdi?

Binance duyurusunun ardından Toncoin fiyatı, önceki direnç seviyelerini aşan güçlü bir yukarı yönlü ivme gösteriyor. Şu anda token, son kazanımlarını pekiştirebilecek ve daha fazla büyüme için zemin hazırlayabilecek bir seviye olan 3 dolar işaretinde bir sonraki önemli dirençle karşı karşıya. Destek, potansiyel geri çekilmelere karşı koruma sağlayabilecek önemli bir nokta olan 2,5 dolar seviyesinde güçlü kalmaya devam ediyor.

Geleceğe yönelik olarak, Toncoin’in Telegram’ın ekonomik modeline entegrasyonu, token için bir yükseliş senaryosu sunuyor. Telegram’da yeni, yaratıcı güdümlü bir ekonomik motor olasılığı, TON’a hizmet ve yatırım varlığı olarak artan talebi görebilir ve değerini artırabilir.

Kaynak : Binance
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?