Nisan 2, 2024

Binance Listeleyeceği Yeni Altcoin’i Resmen Duyurdu: İşte Listeleme Tarihi!

Binance, yakın zamanda yaptığı duyuruda kullanıcılarına daha fazla çeşitlilik ve fırsat sunmak amacıyla yeni listelemesini duyurdu. Borsa, Wormhole (W) token’ı listelemeye hazırlanıyor. Yapılan duyuruya göre, 3 Nisan’dan itibaren W coin’i spot alım satım platformunda alım satım çiftleri olarak listeleyecek.

Bu yeni listeleme ile birlikte, kullanıcılar artık çeşitli spot işlem çiftlerinde Wormhole ile ticaret yapabilecekler. Yeni spot işlem çiftleri arasında W/BTC, W/USDT, W/FDUSD ve W/TRY bulunacak.

Wormhole (W) listelemesi, yatırımcıların platformda çeşitliliği artırmalarına ve ticaret stratejilerini genişletmelerine olanak tanıyacak. Ayrıca, kullanıcılar yeni varlığı daha yakından keşfetme ve portföylerine eklemek için Binance üzerinden işlem yapabilecekler.

W coin için para çekme işlemleri ise 4 Nisan’dan itibaren aktif edilecek. Kullanıcılar, para çekme işlemlerinin gerçek durumunu takip etmek için Binance’in resmi platformunu kullanabilirler.

Listeleme ücreti olarak belirlenen miktar ise 0 BNB yani ücretsiz olacak. Ayrıca, Wormhole (W) için Solana tabanlı akıllı sözleşme kullanılacak.

W coin, blok zincirleri arasında iletişimi sağlayan genel bir mesaj geçiş protokolü olarak bilinir. Bu yeni listeleme, kripto para ekosisteminin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Wormhole (W), kripto para pazarında nispeten yeni ve normalden daha yüksek risk taşıyan bir varlık olarak tanıtılmaktadır. Bu nedenle varlık “Seed” etiketiyle yani “tohum” etiketiyle listelenecek.

Tohum Etiketi ile işaretlenmiş tokenlara alım satım erişimi kazanmak için kullanıcıların Binance Spot ve/veya Binance Margin platformlarında ilgili sınavları geçmesi ve Kullanım Koşullarını kabul etmesi gerekmektedir. Bu sınavlar, kullanıcıların Tohum Etiketleri ile token alım satımı yapmadan önce risklerin farkında olmalarını sağlamak için düzenlenmektedir. Tohum Etiketli tokenlar için bir risk uyarı başlığı da görüntülenecektir, böylece kullanıcılar alım satım kararlarını bilinçli bir şekilde verebilirler.

Kaynak : Binance
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?