Mart 11, 2024

Binance Listeleyeceği Yeni Altcoin’i Duyurdu: İşte Listeleme Tarihi!

Binance, kripto para birimi Metis (METIS) için yeni spot işlem çiftlerini listelemeye ve ticarete açmaya hazırlanıyor. Binance’den yapılan resmi açıklamaya göre, Metis’in 12 Mart 2024 tarihinde saat 12:00 (UTC) itibarıyla işlem görmeye başlayacağı duyuruldu.

Metis’in yeni listelenen spot işlem çiftleri arasında METIS/BTC, METIS/USDT, METIS/FDUSD ve METIS/TRY bulunuyor. Böylelikle, Binance kullanıcıları, Metis’i çeşitli kripto ve fiat para birimleriyle ticaret edebilecekler. Ancak, bu işlemlere başlamadan önce kullanıcıların Metis’i yatırmaları gerekecek.

Binance yetkilileri, Metis’in listeleme ücretinin 0 BNB olacağını belirttiler. Ancak, kullanıcıların dikkat etmeleri gereken bir nokta var. Altcoin, ‘Seed Etiketi’ ile işaretlenmiş bir token olarak listelenecek. Bu da Metis’in yüksek fiyat volatilitesine ve riskine işaret ediyor.

Metis, Ethereum Layer 2 ağı üzerinde çalışan ve umutlu rollup mimarisini temel ölçeklendirme çözümü olarak kullanan bir proje. Ancak, Metis’in henüz yeni olması ve bu nedenle risk taşıması nedeniyle, kullanıcılar işlem yapmadan önce dikkatli olmalı ve gerekli risk yönetimini sağlamalıdırlar.

Metis’in çekim işlemleri ise 12 Mart 2024 tarihinde saat 12:00 (UTC) itibarıyla başlayacak. Binance kullanıcıları, Metis ile ilgili güncel bilgilere Binance platformundan erişebilirler. Bu yeni gelişme, kripto para piyasasında Metis’in potansiyel etkisini ve kullanıcılar arasındaki ilgisini artırabilir.

Binance hedef kitlesini ise aşağıdaki cümlelerle uyarmayı ihmal etmedi:

“METIS, nispeten yeni bir token olup normalden daha yüksek bir risk taşımaktadır ve bu nedenle yüksek fiyat dalgalanmalarına tabi olacaktır. Lütfen projenin temelleri hakkında yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

Seed Etiketi, diğer listelenen tokenlara kıyasla daha yüksek volatilite ve riskler sergileyebilecek yenilikçi projeleri temsil eder. Seed Etiketine sahip tokenlara ticaret erişimi sağlamak için, kullanıcıların Binance Spot ve/veya Binance Margin platformlarında her 90 günde bir ilgili testleri geçmeleri ve Kullanım Koşullarını kabul etmeleri gerekecektir.

Testler, kullanıcıların Seed Etiketine sahip tokenları ticaret etmeden önce riskler hakkında bilgi sahibi olup olmadıklarını sağlamak için yapılmıştır. Seed Etiketine sahip tokenları ilgili Binance Spot ve Binance Margin ticaret sayfalarında, ayrıca Piyasalar Genel Bakış sayfasında bulabilirsiniz. Tüm Seed Etiketine sahip tokenlar için bir risk uyarısı bandı da görüntülenecektir.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?