Binance Listeleme Haberi Sonrası Rekor Kıran DeFi: AUDIO

0
338

DeFi protokollerindeki ilgi ve bu ilginin sonucundaki artışlar gün geçtikçe artıyordu. Fakat bu ilginin CoinGenko verilerine göre son 24 saatte azaldığı görünüyor. Ancak bir DeFi protokolü bunların dışında oldukça fazla bir artış yakaladı: AUDIO

Merkezi olmayan dijital müzik platformu Audius tarafından geliştirilen token AUDIO, geçtiğimiz saatlerde ciddi artışlar yakaladı. Binance, AUDIO için listeleme haberi yaptığı anda token %1000 kadar bir zıplama yaşadı. Bu artış yerini aşağı doğru eğilimi götürse de işler değişebilir. Şuan yaklaşık 0,22 dolardan işlem görüyor.

Binance’nin yatırımlarla ilgilenen bölümü Binance Labs, yayınlanan duyuruya göre AUDIO için stratejik bir yatırım yaptığını söyledi. Açıklamalara göre ayrıca toplam piyasa değeri yaklaşık 1,3 milyon AUDIO token için yatırım fonu verilecek.

Genel anlamda Audius, kullanıcıların müzik ile alakalı içerikleri yükleyebilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri ve bu işten para kazanabilecekleri bir platform. Kullanıcıların şirketlere ve daha az kazançlar elde etmesinin önüne geçmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Kullanıcılarına sınırsız içerik imkanı sunan Audius için Binance cephesinden açıklamalar geldi:

“750.000 aylık aktif kullanıcı (MAU) ve her ay 100.000’den fazla kanalda bir milyondan fazla akışla Audius, kripto uçurumun aşılmasına yardımcı olmak için deadmau5, 3LAU ve RAC gibi en iyi sanatçılarla birlikte çalıştı. Audius, güvenlik, özellik erişimi ve yönetişim için belirlenen yerel bir platform jetonuna (AUDIO) sahiptir. AUDIO, kullanıcılar tarafından protokolün gelecekteki yinelemelerini şekillendirmek için kazanılır ve aracılarla dolu bir müzik endüstrisine özgü mülkiyette bir topluluk dinamiği oluşturur.”

Audius için önemli bir adım olan Binance atağı her şeyi değiştirebilecek bir olay. Fakat aynı zamanda şirket lisanssız müzik paylaşımları ve müzik şirketlerinin baskıları nedeniyle başı birazcık dertte olduğu biliniyor. Önümüzdeki günlerde nasıl bir yol izleyeceği ve geleceği net olarak bilinmese de Binance listelemesi şimdilik AUDIO için gözle görülür bir fayda sağlamış durumdadır.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın