Binance Listeleme Haberi Sonrası Rekor Kıran DeFi: AUDIO

DeFi protokollerindeki ilgi ve bu ilginin sonucundaki artışlar gün geçtikçe artıyordu. Fakat bu ilginin CoinGenko verilerine göre son 24 saatte azaldığı görünüyor. Ancak bir DeFi protokolü bunların dışında oldukça fazla bir artış yakaladı: AUDIO

Merkezi olmayan dijital müzik platformu Audius tarafından geliştirilen token AUDIO, geçtiğimiz saatlerde ciddi artışlar yakaladı. Binance, AUDIO için listeleme haberi yaptığı anda token %1000 kadar bir zıplama yaşadı. Bu artış yerini aşağı doğru eğilimi götürse de işler değişebilir. Şuan yaklaşık 0,22 dolardan işlem görüyor.

Binance’nin yatırımlarla ilgilenen bölümü Binance Labs, yayınlanan duyuruya göre AUDIO için stratejik bir yatırım yaptığını söyledi. Açıklamalara göre ayrıca toplam piyasa değeri yaklaşık 1,3 milyon AUDIO token için yatırım fonu verilecek.

Genel anlamda Audius, kullanıcıların müzik ile alakalı içerikleri yükleyebilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri ve bu işten para kazanabilecekleri bir platform. Kullanıcıların şirketlere ve daha az kazançlar elde etmesinin önüne geçmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Kullanıcılarına sınırsız içerik imkanı sunan Audius için Binance cephesinden açıklamalar geldi:

“750.000 aylık aktif kullanıcı (MAU) ve her ay 100.000’den fazla kanalda bir milyondan fazla akışla Audius, kripto uçurumun aşılmasına yardımcı olmak için deadmau5, 3LAU ve RAC gibi en iyi sanatçılarla birlikte çalıştı. Audius, güvenlik, özellik erişimi ve yönetişim için belirlenen yerel bir platform jetonuna (AUDIO) sahiptir. AUDIO, kullanıcılar tarafından protokolün gelecekteki yinelemelerini şekillendirmek için kazanılır ve aracılarla dolu bir müzik endüstrisine özgü mülkiyette bir topluluk dinamiği oluşturur.”

Audius için önemli bir adım olan Binance atağı her şeyi değiştirebilecek bir olay. Fakat aynı zamanda şirket lisanssız müzik paylaşımları ve müzik şirketlerinin baskıları nedeniyle başı birazcık dertte olduğu biliniyor. Önümüzdeki günlerde nasıl bir yol izleyeceği ve geleceği net olarak bilinmese de Binance listelemesi şimdilik AUDIO için gözle görülür bir fayda sağlamış durumdadır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.