Binance, Launchpad Platformunda Yeni Çıkacak ICO’yu Açıkladı!

0

Binance’in yeni kurduğu Binance Launchpad, Fetch ve Bittorent’ten sonra platformunda satışı yapılıcak yeni ICO’sunu kullanıcılara basın açıklaması ile bildirdi. Platformdan yapılan açıklamaya bildireye göre, Binance’de satılacak son ICO, Celer Network (CELR) olacak.

Binance’den yapılan bildiride, ICO’nun 19 Mart 2019 Tarihinde Türkiye saatiyle 17’de satışına başlayacağı ifade edilirken, satın alımlarda sadece Binance platformunun kendi kripto parası olan BNB’nin kullanılcağı da kullanıcılara duyuruldu.

Yapılan açıklamada ayrıca token satışının 24 Mart 2019 Türkiye saatiyle 17’ye kadar süreceği ifade edilirken, Tıplamda 10,000,000,000 adet CELR’nin 597,014,925 adedinin sadece Binance Launchpad üzerinden satılacağını açıkladı.

Token satışının formatının yine Binance’in düzenlediği ICO’lar gibi “ilk gelen kapar” şeklinde devam edileceği ifade edildi.

Binance, yaptığı bildiri ile; Launchpad platformuna Rusya, Vietnam ve Kore dil seçeneklerinin de eklediklerini kullanıcılarına duyurdu.

Regülasyonlar konusunda sıkıntı yaşayan Amerika, Çin, Belarus, Bosna Hersek, Ukrayna ve Arnavutluk gibi ülkelerde ikamet eden vatandaşların bu ICO’dan yararlanamayacağı açıklandı.

 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

 

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın