Mart 5, 2019

Binance, Launchpad Platformunda Yeni Çıkacak ICO’yu Açıkladı!


Son güncellenme : 05.03.2019 - 21:42

Binance’in yeni kurduğu Binance Launchpad, Fetch ve Bittorent’ten sonra platformunda satışı yapılıcak yeni ICO’sunu kullanıcılara basın açıklaması ile bildirdi. Platformdan yapılan açıklamaya bildireye göre, Binance’de satılacak son ICO, Celer Network (CELR) olacak.

Binance’den yapılan bildiride, ICO’nun 19 Mart 2019 Tarihinde Türkiye saatiyle 17’de satışına başlayacağı ifade edilirken, satın alımlarda sadece Binance platformunun kendi kripto parası olan BNB’nin kullanılcağı da kullanıcılara duyuruldu.

Yapılan açıklamada ayrıca token satışının 24 Mart 2019 Türkiye saatiyle 17’ye kadar süreceği ifade edilirken, Tıplamda 10,000,000,000 adet CELR’nin 597,014,925 adedinin sadece Binance Launchpad üzerinden satılacağını açıkladı.

Token satışının formatının yine Binance’in düzenlediği ICO’lar gibi “ilk gelen kapar” şeklinde devam edileceği ifade edildi.

Binance, yaptığı bildiri ile; Launchpad platformuna Rusya, Vietnam ve Kore dil seçeneklerinin de eklediklerini kullanıcılarına duyurdu.

Regülasyonlar konusunda sıkıntı yaşayan Amerika, Çin, Belarus, Bosna Hersek, Ukrayna ve Arnavutluk gibi ülkelerde ikamet eden vatandaşların bu ICO’dan yararlanamayacağı açıklandı.

 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

 

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar İsmet KAÇMAZ hakkında :

27 yaşındayım ve İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunuyum. Bitcoin'e 2017 yılında küçük bir yatırım ile başladım. Kripto paralar ve blockchain teknolojileri üzerine araştırma yapmaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?