Aralık 2, 2022

Binance’den Kripto Projesine Milyon Dolarlık Yatırım!

Ambit Finance ve Binance Labs; yenilik, güvenlik ve risk kontrolüne odaklanarak gelecekteki DeFi uygulamalarını başlatmak amacıyla ortaklık kurdu.

Binance, Ambit Finance’e 4,5 milyon dolarlık stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Yatırım, Binance’in risk sermayesi kolu olan Binance Labs gerçekleştirecek.

Stratejik yatırımın amacı BNB Chain üzerinde DeFi uygulamalarına destek sağlamak olacak. Ambit ve Binance Labs; yenilik, güvenlik ve risk kontrolüne odaklanarak DeFi uygulamaları başlatmayı hedefliyor. Ortaklığın BNB ekosistemindeki diğer projelere de uygulanacağı açıklandı.

Ambit Finance, getiri sağlayan BUSD tabanlı bir stabilcoin oluştururken BNB Chain kullanıcıları için yeni kullanım durumları sağlayacak. Bu model, kullanıcıların tüm piyasa koşullarında sürdürülebilir getiri sunmak için yarar sağlayacak. Yol haritasının bir parçası olarak Ambit; DeFi Superapp’i sunacak. Buna ek olarak “teminatlı borç verme ve teminatsız marj kredisi ve finansal kurumlar için yapılandırılmış ürünler gibi alanlarda da yenilikçi çözümler sunacak.

Yatırımın bir parçası olarak hem Ambit Finance hem de Binance Labs, Binance’in yerel stabilcoin’i BUSD’nin kullanımını geliştirmek için çalışacak. Paxos tarafından çıkarılan BUSD, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS) tarafından düzenlenmektedir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinSpeaker
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?